Көксу ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 наурыздағы № 120 "Көксу ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Көксу ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қазандағы № 382 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 2 қарашада № 24995 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 1 тармағына сәйкес, Көксу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көксу ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 наурыздағы № 120 "Көксу ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4641 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Бейсенбайға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы әкімі А. Әділ

О признании утратившим силу постановления акимата Коксуского района от 30 марта 2018 года № 120 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Коксускому району"
Постановление акимата Коксуского района Алматинской области от 29 октября 2021 года № 382. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 ноября 2021 года № 24995
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Коксуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Коксуского района от 30 марта 2018 года № 120"Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Коксускому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4641).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бейсенбай Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Коксуского района А. Әділ