Көксу ауданы мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 72-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 қарашадағы № 15-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 25 қарашада № 25400 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 72-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5845 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 718 492 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 474 483 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 23 531 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 8 308 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 212 170 мың теңге;
2) шығындар 6 847 626 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 61 134 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 122 828 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 61 694 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 190 268 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 28 декабря 2020 года № 72-4 "О бюджете Коксуского района на 2021-2023 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 17 ноября 2021 года № 15-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 ноября 2021 года № 25400
РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджете Коксуского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 72-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5845), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 6 718 492 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 474 483 тысячи тенге;
неналоговые поступления 23 531 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 8 308 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 212 170 тысяч тенге;
2) затраты 6 847 626 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 61 134 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 122 828 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 61 694 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 190 268 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 190 268 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 122 828 мың теңге;
қарыздарды өтеу 61 701 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 129 141 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
депутат Г. Байжуманов

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 190 268 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 122 828 тысяч тенге;
погашение займов 61 701 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств 129 141 тысяча тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
депутат Г. Байжуманов

96 989
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
96 989
2
Әлеуметтiк көмек
712 147
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
712 147
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
444 263
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28 853
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27 888
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 200
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
85 881
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
65 878
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
54 184
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
45 464
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35 339
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 417
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 412
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
4 510
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10 125
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
10 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
125
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 158 180
1
Тұрғын үй шаруашылығы
843 919
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
577 875
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
393 546
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
184 329
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
266 044
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер

96 989
005
Государственная адресная социальная помощь
96 989
2
Социальная помощь
712 147
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
712 147
002
Программа занятости
444 263
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28 853
006
Оказание жилищной помощи
2 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27 888
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 200
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
85 881
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
65 878
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
54 184
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
45 464
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35 339
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 417
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 412
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
4 510
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
10 125
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
10 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
125
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 158 180
1
Жилищное хозяйство
843 919
467
Отдел строительства района (города областного значения)
577 875
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
393 546
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
184 329
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
266 044
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда