Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 81-380 "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 сәуірдегі № 4-24 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 16 сәуірде № 5927 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 4-тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 81-380 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5866 тіркелген, 2021 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 164 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 591 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 18 573 мың теңге;
2) шығындар 28 488 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
000049бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 324 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 324 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 324 мың теңге.";
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 36 129 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 862 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 28 267 мың теңге;
2) шығындар 39 491 мың теңге;

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 8 января 2021 года № 81-380 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2021-2023 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 7 апреля 2021 года № 4-24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 апреля 2021 года № 5927
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 81-380 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5866, опубликован от 20 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 24 164 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 591 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 18 573 тысячи тенге;
2) затраты 28 488 тысяч тенге;
0000503) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 324 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 324 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4 324 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Кайнарского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 36 129 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 862 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 28 267 тысяч тенге;
2) затраты 39 491 тысяча тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 362 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 362 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 362 мың теңге.";
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Қақпақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 32 226 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8 999 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 23 227 мың теңге;
2) шығындар 34 925 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 699 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 699 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 699 мың теңге.";
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Қарасаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 29 862 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 130 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 24 732 мың теңге;
2) шығындар 32 141 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 279 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 279 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 279 мың теңге.";
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Нарынқол ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 362 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 362 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 362 тысячи тенге.";
"3. Утвердить бюджет Какпакского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 32 226 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 999 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 23 227 тысяч тенге;
2) затраты 34 925 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 699 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 699 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 699 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Карасазского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 29 862 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 130 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 24 732 тысячи тенге;
2) затраты 32 141 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 279 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 279 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 279 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Нарынкольского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, халыққа сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, бытовому обслуживанию населения, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".

4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық мәслихатының
сессия төрағасы М. Себдайр
Райымбек аудандық мәслихатының
[атшысы Е. Кудабаев
Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 сәуір № 4-24 шешіміне 1-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы "8" қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 81-380 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Райымбекского
районного маслихата М. Себдайр
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев
Приложение 1 к решению
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 8 января 2021 года № 81-380 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2021-2023 годы"
Бюджет Жамбылского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 сәуір № 4-24 шешіміне 2-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы "8" қаңтардағы "Райымбек ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 81-380 шешіміне 4-қосымша
2021 жылға арналған Қайнар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Райымбекского районного маслихата от 7 апреля 2021 года № 4-24
Приложение 4 к решению Райымбекского районного маслихата от 8 января 2021 года № 81-380 "О бюджетах сельских округов Райымбекского района на 2021-2023 годы"
Бюджет Кайнарского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы