Талғар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 69-281 "Талғар ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 наурыздағы № 4-16 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 1 сәуірде № 5919 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының "Талғар ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 69-281 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5864 тіркелген, 2021 жылдың 15 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 17 294 106 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 471 514 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 317 408 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1 479 860 мың теңге;
трансферттер түсімі 11 025 324 мың теңге;
2) шығындар 16 900 684 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 83 996 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 123 763 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 39 767 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның
ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 309 426 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) (-) 309 426 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 873 763 мың теңге;
қарыздарды өтеу 1 251 313 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 68 124 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 69-281 "О бюджете Талгарского района на 2021-2023 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 25 марта 2021 года № 4-16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 1 апреля 2021 года № 5919
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджете Талгарского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 69-281 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5864, опубликован 15 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 17 294 106 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 471 514 тысяч тенге;
неналоговые поступления 317 408 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1 479 860 тысяч тенге;
поступления трансфертов 11 025 324 тысячи тенге;
2) затраты 16 900 684 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 83 996 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 123 763 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 39 767 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге; поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге; 5) дефицит (профицит) бюджета 309 426 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета (-) 309 426 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 873 763 тысячи тенге;
погашение займов 1 251 313 тысяч тенге; используемые остатки бюджетных средств 68 124 тысячи тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық даму, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Б. Аукенов
Талғар аудандық мәслихатының
[атшысы М. Алибеков

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Талгарского
районного маслихата Б. Аукенов
Секретарь Талгарского районного
vаслихата М. Алибеков