Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 6-75-445 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 21 қаңтарда № 5883 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 16-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Шонжы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 226 245 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 84 759 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 141 486 мың теңге;
2) шығындар 227 220 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 975 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 975 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 975 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 7-16-76 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021-2023 жылдарға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 45 818 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8 365 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 37 453 мың теңге;
2) шығындар 46 440 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 622 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 622 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 622 мың теңге.

О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2021-2023 годы
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 12 января 2021 года № 6-75-445. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 января 2021 года № 5883.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 16 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Шонжынского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 226 245 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 84 759 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 141 486 тысяч тенге;
2) затраты 227 220 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 975 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 975 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 975 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 03.12.2021 № 7-16-76 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Сумбинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 45 818 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 365 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 37 453 тысячи тенге;
2) затраты 46 440 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 622 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 622 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 622 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 248 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 248 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 2 248 мың теңге.
Ескерту. 14 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 7-16-76 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм және тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 248 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 248 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 248 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 03.12.2021 № 7-16-76 (вводится в действие с 01.01.2021).15. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".