Ұйғыр аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 6-75-445 "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 маусымдағы № 7-9-46 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 7 шілдеде № 23331 болып тіркелді
Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 6-75-445 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5883 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Шонжы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 169 977 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 80 689 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 89 288 мың теңге;
2) шығындар 169 977 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 0 теңге.
2. 2021-2023 жылдарға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 35 763 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8 365 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 27 398 мың теңге;
2) шығындар 36 233 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 470 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 470 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 470 мың теңге.

О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 12 января 2021 года № 6-75-445 "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2021-2023 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 22 июня 2021 года № 7-9-46. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23331
Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2021-2023 годы" от 12 января 2021 года № 6-75-445 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5883) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шонжынского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 169 977 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 80 689 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 89 288 тысяч тенге;
2) затраты 169 977 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
2. Утвердить бюджет Сумбинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 35 763 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 365 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 27 398 тысяч тенге;
2) затраты 36 233 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 470 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 470 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 470 тысяч тенге.

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40-қосымшаларын осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Н. Болатұлы
Ұйғыр аудандық мәслихатының
хатшысы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 маусымдағы № 7-9-46 шешіміне 1 қосымша
"Ұйғыр аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 6-75-445 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Шонжы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Сомасы
Iшкi сыныбы
(мың
теңге)
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Уйгурского
районного маслихата Н. Болатұлы
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан
Приложение к решению Уйгурского районного маслихата от 22 июня 2021 года № 7-9-46
Приложение 1 к решению Уйгурского районного маслихата от 12 января 2021 года № 6-75-445 "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2021-2023 годы"
Бюджет Шонжынского сельского округа на 2021 год
Категория
Класс
Сумма
Подкласс
(тысяч тенге)
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0