Ұйғыр аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 6-74-431 "Ұйғыр ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 қарашадағы № 7-15-70 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 25 қарашада № 25411 болып тіркелді
Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 6-74-431 ( Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5858 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 235 024 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 633 558 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 36 950 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 141 969 мың теңге;
трансферттер түсімдері 7 422 547 мың теңге;
2) шығындар 9 299 359 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 71 753 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 108 510 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 36 757 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 136 088 мың теңге;

О внесений изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 6-74-431 "О бюджете Уйгурского района на 2021-2023 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 17 ноября 2021 года № 7-15-70. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 ноября 2021 года № 25411
Маслихат Уйгурского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджете Уйгурского района на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 6-74-431 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5858) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 9 235 024 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 633 558 тысяч тенге;
неналоговые поступления 34 950 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 141 969 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7 422 547 тысяч тенге;
2) затраты 9 299 359 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 71 753 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 108 510 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 36 757 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 136 088 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 136 088 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 108 510 мың теңге;
қарыздарды өтеу 36 901 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары 64 479 теңге".
шешімнің 1-қосымшасы қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының хатшысы Н. Есжан
2021 жылғы 17 қарашадағы № 7-15-70 шешіміне қосымша

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 136 088 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 108 510 тысяч тенге;
погашение займов 36 901 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств 64 479 тысяч тенге".
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Уйгурского районного маслихата Н. Есжан
Приложение к решению от 17 ноября 2021 года № 7-15-70