О присвоении наименований улицам сел Кыргызсай, Рахат Кыргызсайского сельского округа
Решение акима Кыргызсайского сельского округа Уйгурского района Алматинской области от 5 февраля 2021 года № 01-04/06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 февраля 2021 года № 5889
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Кыргызсай, Рахат Кыргызсайского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 24 декабря 2019 года, аким Кыргызсайского сельского округа Уйгурского района РЕШИЛ:
1. Первой улице на северо-западе села Кыргызсай присвоить наименование "Жаңа талап".
2. Присвоить улицам села Рахат следующие наименования:
второй улице - "Жерұйық", третьей улице - "Ақбұлақ", четвертой улице -"Алаш", пятой улице - "Тастақ", седьмой улице - "Береке", девятой улице - "Бірлік", десятой улице - "Қара дала", расположенным с юга на север;
второй улице - "Жиделі", четвертой улице - "Сарыарқа", пятой улице - улица "Шұғыла", расположенным с востока на запад.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б. Кокымдиев

Қырғызсай ауылдық округінің Қырғызсай, Рахат ауылдарының көшелеріне атау беру туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы Қырғызсай ауылдық округінің әкімінің 2021 жылғы 5 ақпандағы № 01-04/06 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 11 ақпанда № 5889 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Қырғызсай ауылдық округінің Қырғызсай, Рахат ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы қорытындысының негізінде, Ұйғыр ауданының Қырғызсай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қырғызсай ауылының солтүстік-батысындағы бірінші көшесіне "Жаңа талап" атауы берілсін.
2. Рахат ауылының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
оңтүстіктен солтүстікке қарай орналасқан екінші көшеге – "Жерұйық", үшінші көшеге – "Ақбұлақ", төртінші көшеге – "Алаш", бесінші көшеге – "Тастақ", жетінші көшеге – "Береке", тоғызыншы көшеге – "Бірлік", оныншы көшеге – "Қара дала";
шығыстан батысқа қарай орналасқан екінші көшеге – "Жиделі" көшесі, төртінші көшеге – "Сарыарқа", бесінші көшеге – "Шұғыла".
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Б. Кокымдиев