Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 46-154 "Кеген ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 13-51 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 7 қыркүйекте № 24264 болып тіркелді
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 46-154 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5853 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандақ бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8 311 512 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 603 343 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 244 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 6 954 мың теңге;
трансферттер түсімі 7 699 971 мың теңге;
2) шығындар 8 369 409 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 155 155 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 175 021 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 19 866 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 213 052 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 213 052 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Алматинской области Кегенского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 46-154 "О бюджете Кегенского района на 2021-2023 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 1 сентября 2021 года № 13-51. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2021 года № 24264
Алматинской области Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кегенского районного маслихата "О бюджете Кегенского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 46-154 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5853) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 8 311 512 тысячи тенге;
налоговые поступления 603 343 тысячи тенге;
неналоговые поступления 1 244 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 6 954 тысячи тенге;
поступления трансфертов 7 699 971 тысяча тенге;
2) затраты 8 369 409 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 155 155 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 175 021 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов 19 866 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 213 052 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 213 052 тысячи тенге, в том числе:

қарыздар түсімі 175 021 мың теңге;
қарыздарды өтеу 29 904 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 67 935 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық
мәслихатының хатшысы Т. Әлімбай
Кеген аудандық маслихатының 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 13-51 шешіміне қосымша
Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы "28" желтоқсандағы № 46-154 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сынып
Сомасы
Ішкі сынып
(мың теңге)
Атауы
І. Кірістер

поступление займов 175 021 тысяча тенге;
погашение займов 29 904 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 67 935 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года
Секретарь Кегенского
районного маслихата Т. Әлімбай
Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от "28" декабря 2020 года № 46-154
Приложение к решению Кегенского районного маслихата от 1 сентября 2021 года № 13-51
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы