"Шымкент қаласы бойынша әлеуметтік мәні бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 58/506–6с Шымкент қаласы мәслихатының шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2021 жылғы 26 тамыздағы № 8/63-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 қыркүйекте № 24349 болып тіркелді
Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шымкент қаласы мәслихатының "Шымкент қаласы бойынша әлеуметтік мәні бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 58/506–6с шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 76 тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение маслихата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 58/506–6с "Об определении перечня социально значимых сообщений по городу Шымкент"
Решение маслихата города Шымкент от 26 августа 2021 года № 8/63-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 сентября 2021 года № 24349
Маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент "Об определении перечня социально значимых сообщений по городу Шымкент" от 11 декабря 2019 года № 58/506–6с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 76) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.