2021 жылға белгіленген әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2021 жылғы 16 ақпандағы № 1 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 ақпанда № 4898 болып тіркелді
Ескерту. "Қызмет бабында пайдалану үшін" белгімен берілген құжаттар "Заң" ДБ-ға енгізілмейді.

Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары на 2021 год
Постановление акимата Жамбылской области от 16 февраля 2021 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 февраля 2021 года № 4898
Сноска. Документы с грифом "Для служебного пользования" в БД "Закон" не вносятся.