Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы №52-3 "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 12-4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 желтоқсанда № 25788 болып тіркелді
Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы №52-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4848 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 507 737 915 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 36 781 695 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 122 729 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 263 158 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 467 570 333 мың теңге;
2) шығындар – 516 776 867 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 995 368 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 20 720 812 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15 725 444 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 365 000 мың теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14 399 320 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2020 года №52-3 "Об областном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2021 года № 12-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 декабря 2021 года № 25788
Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" от 11 декабря 2020 года №52-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4848) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 507 737 915 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 36 781 695 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 122 729 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 263 158 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 467 570 333 тысяч тенге;
2) затраты – 516 776 867 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 995 368 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 20 720 812 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 725 444 тысяч тенге;
4) cальдо по операциям с финансовыми активами – 365 000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -14 399 320 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 399 320 мың теңге."
Көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық
мәслихатының хатшысы М. Сарыбеков
Жамбыл облыстық
мәслихатының 2021 жылғы 13
желтоқсандағы № 12-4 шешімге
қосымша
Жамбыл облыстық
мәслихатының 2020 жылғы 11

6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 14 399 320 тысяч тенге."
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Жамбылского
областного маслихата М. Сарыбеков
Приложение к решению
Жамбылского областного
маслихата от 13 декабря 2021
года № 12-4
Приложение 1 к решению
Жамбылского областного
маслихата от 11 декабря 2020

52 024 697
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
595 882
004
Мемлекеттік білім беру ұйымдарында білім беру жүйесін ақпараттандыру
30 581
005
Мемлекеттік білім беру ұйымдар үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 855 604
007
Облыстық, аудандық (қалалық) ауқымдардағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
354 228
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
660 618
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
91 080
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 114
019
Мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
34 000
029
Білім беру жүйесін әдістемелік және қаржылық сүйемелдеу
40 372 961
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 638 983
080
Нұрсұлтан Назарбаев Қорының "EL UMITI" таланттарын анықтау және қолдау бастамасын іске асыру
63 429
086
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 099
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
325 118
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 972 480
203
Жамбыл облысында биофармацевтикалық зауыт салу
8 972 480
05
Денсаулық сақтау
16 412 700
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 545 648
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
339 866
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
51 687
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
512 194
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
238
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
641 663
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 515 780
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 515 780
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 977 442
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 977 442
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы

52 024 697
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
595 882
004
Информатизация системы образования в государственных организациях образования
30 581
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов государственных организациях образования
2 855 604
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного, районного (городского) масштабов
354 228
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
660 618
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
91 080
013
Капитальные расходы государственного органа
1 114
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
34 000
029
Методическое и финансовое сопровождение системы образования
40 372 961
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 638 983
080
Реализация инициативы Фонда Нурсултана Назарбаева на выявление и поддержку талантов "EL UMITI"
63 429
086
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 099
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
325 118
271
Управление строительства области
8 972 480
203
Строительство биофармацевтического завода в Жамбылской области
8 972 480
05
Здравоохранение
16 412 700
253
Управление здравоохранения области
1 545 648
006
Услуги по охране материнства и детства
339 866
007
Пропаганда здорового образа жизни
51 687
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
512 194
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
238
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
641 663
271
Управление строительства области
5 515 780
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 515 780
253
Управление здравоохранения области
2 977 442
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 977 442
253
Управление здравоохранения области

64 977
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
64 977
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
60 141
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
60 141
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 248 712
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
338 314
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
242 055
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
25 860
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
111 755
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
37 600
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 000
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5 291 483
037
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
50 000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
149 645
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
20 329 528
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 920 690
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 183 029
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 491 617
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
784 599
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
461 445
261
Облыстың білім басқармасы
732 908
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
415 106
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
218 148
201
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау

64 977
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
64 977
253
Управление здравоохранения области
60 141
029
Областные базы специального медицинского снабжения
60 141
253
Управление здравоохранения области
6 248 712
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
338 314
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
242 055
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
25 860
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
111 755
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
37 600
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 000
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 291 483
037
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
50 000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
149 645
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
20 329 528
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 920 690
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 183 029
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 491 617
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
784 599
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
461 445
261
Управление образования области
732 908
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
415 106
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
218 148
201
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях

2 079
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
75 597
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
8 261
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
7 851 650
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
110 590
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
110 590
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 741 060
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
7 741 060
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
27 929 516
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
20 334 511
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
431 503
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 528 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 503
006
Басым дақылдардың өндірісін субсидиялау
1 253 718
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
119 787
010
Жеке және заңды тұлғаларға жеміс дақылдарының бактериялық күйігін жұқтырған жойылған жеміс-жидек дақылдарын отырғызу мен өсіру шығындарын өтеу
22 969
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
490
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
10 060
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
60 000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
6 517
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 345 204
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5 927 561
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 328 490
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
40 384
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 545 901
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау

2 079
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
75 597
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 261
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
7 851 650
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
110 590
007
Развитие теплоэнергетической системы
110 590
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 741 060
071
Развитие газотранспортной системы
7 741 060
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
27 929 516
255
Управление сельского хозяйства области
20 334 511
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
431 503
002
Субсидирование развития семеноводства
1 528 000
003
Капитальные расходы государственного органа
1 503
006
Субсидирование производства приоритетных культур
1 253 718
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
119 787
010
Возмещение физическим и юридическим лицам затрат на закладку и выращивание уничтоженных плодово-ягодных культур, зараженных бактериальным ожогом плодовых
22 969
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
490
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
10 060
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
60 000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
6 517
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 345 204
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 927 561
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 328 490
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
40 384
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 545 901
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства

1 244 864
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
5 175
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
20 511
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
31 100
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
410 774
271
Облыстың құрылыс басқармасы
576 563
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
576 563
719
Облыстың ветеринария басқармасы
3 378 520
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
139 936
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
285
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
32 933
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
13 990
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
62 820
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
15 509
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
87 076
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
18 206
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
2 435 450
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 232
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
503 434
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
67 649
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
173 976
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
118 446
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
55 530
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 913 675
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру

1 244 864
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
5 175
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
20 511
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
31 100
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
410 774
271
Управление строительства области
576 563
020
Развитие объектов сельского хозяйства
576 563
719
Управление ветеринарии области
3 378 520
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
139 936
003
Капитальные расходы государственного органа
285
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
32 933
009
Организация санитарного убоя больных животных
13 990
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
62 820
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
15 509
012
Проведение ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
87 076
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
18 206
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
2 435 450
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 232
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
503 434
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
67 649
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
173 976
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
118 446
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
55 530
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 913 675
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение

001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
114 425
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
274 103
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 640
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3 483 164
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
268 258
13
Басқалар
12 361 458
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
7 485 699
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
61 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
31 931
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
5 200 200
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
2 192 568
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
785 861
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
359 778
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
426 083
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 115 977
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
1 115 977
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
3 550
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
3 550
261
Облыстың білім басқармасы
1 305 409
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
1 233 444
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
71 965
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
123 972
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 749
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 223
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 138 459
085
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
326 013

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
114 425
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
274 103
011
Капитальные расходы государственного органа
2 640
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
3 483 164
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
268 258
13
Прочие
12 361 458
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
7 485 699
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
61 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
31 931
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
5 200 200
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
2 192 568
253
Управление здравоохранения области
785 861
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
359 778
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
426 083
257
Управление финансов области
1 115 977
012
Резерв местного исполнительного органа области
1 115 977
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
3 550
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
3 550
261
Управление образования области
1 305 409
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 233 444
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
71 965
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
123 972
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
109 749
003
Капитальные расходы государственного органа
14 223
271
Управление строительства области
1 138 459
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
326 013