2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 10-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 желтоқсанда № 26217 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73 710 980 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 434 515 мың теңге;
cалықтық емес түсімдер – 339 197 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 10 497 639 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44 439 629 мың теңге;
2) шығындар – 88 308 328 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 564 938 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 564 938 мың мың теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15 162 286 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 162 286 мың теңге:
қарыздар түсімі – 24 123 829 мың теңге;

О городском бюджете на 2022-2024 годы
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 24 декабря 2021 года № 10-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2021 года № 26217
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 710 980 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 18 434 515 мың теңге;
неналоговым поступлениям – 339 197 мың теңге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 497 639 мың теңге;
поступлениям трансфертов – 44 439 629 мың теңге;
2) затраты – 88 308 328 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 564 938 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 564 938 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 162 286 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 162 286 тысяч тенге:
поступление займов – 24 123 829 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 9 561 529 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 599 986 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 02.12.2022 № 20-2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған қала әкімдігінің резерві 786 119 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 02.12.2022 № 20-2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

погашение займов – 9 561 529 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 599 986 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Таразского городского маслихата Жамбылской области от 02.12.2022 № 20-2 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить резерв акимата города на 2022 год в сумме 786 119 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Таразского городского маслихата Жамбылской области от 02.12.2022 № 20-2 (вводится в действие с 01.01.2022).