Тараз қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 6206 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 қаңтарда № 26572 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы, 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8, 12-баптарына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы №264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №11148 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тараз қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес Тараз қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Тараз
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 30 декабря 2021 года № 6206. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 января 2022 года № 26572
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьями 8, 12 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №11148), акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в городе Тараз согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Тараз согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

1. "Тараз қаласы аумағында (салқындатылған сусындар, тауық-гриль) уақытша сауда нүктелерінің орындарын бекіту туралы" Тараз қалалық әкімиятының 2006 жылғы 09 сәуірдегі № 328 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-31 болып тіркелген).
2. "Сауда қызметін реттеудің мәселелері туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 23 шілдедегі № 562 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-152 болып тіркелген).
3. "Сауда қызметін реттеудің мәселелері туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 125 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2999 болып тіркелген).

1. Постановление акимата города Тараз от 09 апреля 2006 года № 328 "Об утверждении дислокации временных торговых точек (прохладительных напитков, куры-гриль и шашлыка) на территории города Тараза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-1-31).
2. Постановление Таразского городского акимата от 23 июля 2012 года № 562 "О вопросах регулирования торговой деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-1-152).
3. Постановление акимата города Тараз от 25 февраля 2016 года № 125 "О вопросах регулирования торговой деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2999).