"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №77-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 маусымдағы № 9-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 шілдеде № 23262 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. "2021 – 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №77-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4869 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. 2021– 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 21515034 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1860763 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7104 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 56757 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19590410 мың теңге.
2) шығындар – 21616851 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 49215 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 70008 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20793 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -151032 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 151032 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 137301 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 20793 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 34524 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байзақ аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Айтбеков
Байзақ аудандық
мәслихат хатшысы Б. Акбаев
Байзақ аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата "О районном бюджете на 2021–2023 годы" от 23 декабря 2020 года №77-3
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 21 июня 2021 года № 9-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июля 2021 года № 23262
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата "О районном бюджете на 2021 – 2023 годы от 23 декабря 2020 года №77-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4869) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 21515034 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1860763 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7104 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 56757 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19590410 тысяч тенге.
2) затраты – 21616851 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 49215 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 70008 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20793 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -151032 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 151032 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 137301 тысяч тенге;
погашение займов – 20793 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 34524 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессий Байзакского
районного маслихата А. Айтбеков
Секретарь Байзакского
районного маслихата Б. Акбаев
Приложение к решению
Байзакского районного

728
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
74740
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21072
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
50693
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2975
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
8600
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8600
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
8600
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
78438
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
27694
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27694
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
5119
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
5119
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
33846
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21087
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2563
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
77
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
10119
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11779
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
11779
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
89963
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
89963
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
75525
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
14438
12
Көлiк және коммуникация
174670
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
174670
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

728
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
74740
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
21072
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
50693
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2975
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
8600
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8600
036
Развитие газотранспортной системы
8600
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
78438
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
27694
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
27694
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
5119
010
Развитие объектов сельского хозяйства
5119
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
33846
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
21087
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2563
007
Капитальные расходы государственного органа
77
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
10119
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11779
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11779
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
89963
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
89963
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
75525
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
14438
12
Транспорт и коммуникации
174670
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
174670
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог