"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 74-2 шешіміне өзгерістер енгізу
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 4-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 23 сәуірде № 4947 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 74-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4860 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 29 желтоқсанында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада "17 394 697" сандары "20 544 061" сандарымен ауыстырылсын;
"14 218 527" сандары "17 367 891" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"17 398 367" сандары "21 197 322" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-33 276" сандары "-682 867" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"33 276" сандары "682 867" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "649 591" сандарымен ауыстырылсын;
2. Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Аталған шешім келесі мазмұндағы 5 тармақпен толықтырылсын.
"5. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 510 бабының 1 тармағына сәйкес 2021-2023 жылдарға жер салығының ставкаларын Салық Кодексінің 505, 506 баптарында және 531 бабының 5 тармағында белгіленген, автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, жер салығының базалық ставкаларын 50 пайызға жоғарылату бекітілсін".
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 74-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 16 апреля 2021 года № 4-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 апреля 2021 года № 4947
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 74-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4860, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 декабря 2020 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "17 394 697" заменить цифрами "20 544 061";
цифры "14 218 527" заменить цифрами "17 367 891";
в подпункте 2):
цифры "17 398 367" заменить цифрами "21 197 322";
в подпункте 5):
цифры "- 33 276" заменить цифрами "-682 867";
в подпункте 6):
цифры "33 276" заменить цифрами "682 867";
цифру "0" заменить цифрами "649 591";
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 настоящего решения.
3. Указанное решение дополнить пунктом 5 следующего содержания.
"5. В соответствии с пунктом 1 статьей 510 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) установить на 2021-2023 года повышение ставки земельного налога на 50 процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 505, 506 и пунктом 5 статьи 531 Налогового кодекса, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино."
4. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.