Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 77-7 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 маусымдағы № 9-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 маусымда № 23219 болып тіркелді
Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 77-7, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4870 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жуалы ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 915 965,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 637 020,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9 500,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –15 250,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13 238 750,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 114 226,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 139 074,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 175 443,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 36 369,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 337 335,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 337 335,0 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жуалы аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы З. Бурлибаев
Жуалы аудандық
мәслихат хатшысы Е. Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 77-7 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 24 июня 2021 года № 9-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июня 2021 года № 23219
Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 77-7, (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4870) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жуалынского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 915 965,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 637 020,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 500,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15 250,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 238 750,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15 114 226,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 139 074,0 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 175 443,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 36 369,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 337 335,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 337 335,0 тысячи тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Жуалынского
районного маслихата З. Бурлибаев
Секретарь Жуалынского
районного маслихата Е. Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного