Жуалы ауданы мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 78-2 "2021-2023 жылдарға арналған Жамбыл облысы Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 маусымдағы № 9-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 шілдеде № 23269 болып тіркелді
Жамбыл облысы Жуалы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жамбыл облысы Жуалы ауданының мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 78-2, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4887) болып тіркелген "Жамбыл облысы Жуалы ауданының 2021-2023 жылдарға арналған Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. "Жамбыл облысы Жуалы ауданының 2021-2023 жылдарға Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері" тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 және 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1 Бауыржан Момышұлы ауылы әкімінің аппараты
1) кірістер 139 089 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 62 826 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 151 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 76 112 мың теңге;
2) шығындар – 149 585 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 7 725 мың теңге.
1.2 Ақтөбе ауылдық округі
1) кірістер 36 283 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 029 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 32 202 мың теңге;
2) шығындар – 36 924 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 641 мың теңге.
1.3 Ақсай ауылдық округі
1) кірістер 41 463 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 610 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 34 825 мың теңге;
2) шығындар – 61 194 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 1 029 мың теңге.
1.4 Боралдай ауылдық округі
1) кірістер 42 919 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 777 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 58 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 38 084 мың теңге;
2) шығындар – 68 768 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 265 мың теңге
1.5 Билікөл ауылдық округі
1) кірістер 29 017 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 568 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25 421 мың теңге;
2) шығындар – 49 943 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 29 декабря 2020 года № 78-2 "О бюджетах сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района Жамбылской области на 2021-2023 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 24 июня 2021 года № 9-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июля 2021 года № 23269
Жуалынский районный маслихат Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 29 декабря 2020 года № 78-2 "О бюджетах сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района Жамбылской области на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4887) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. "Утвердить бюджет сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района Жамбылской области на 2021-2023 годы" согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1.1 Аппарат акима села Бауыржан Момышулы
1) доходы – 139 089 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 62 826 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 151 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 76 112 тысяч тенге;
2) затраты – 149 585 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 7 725 тысяч тенге.
1.2 Актюбинский сельский округ
1) доходы – 36 283 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 4 029 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 52 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 202 тысяч тенге;
2) затраты – 36 924 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 641 тысяч тенге.
1.3 Аксайский сельский округ
1) доходы – 41 463 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 6 610 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 825 тысяч тенге;
2) затраты – 61 194 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 1 029 тысяч тенге.
1.4 Боралдайский сельский округ
1) доходы – 42 919 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 4 777 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 58 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 084 тысяч тенге;
2) затраты – 68 768 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 265 тысяч тенге.
1.5 Биликульский сельский округ
1) доходы – 29 017 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 3 568 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 421 тысяч тенге;
2) затраты – 49 943 тысяч тенге;

салықтық түсімдер – 6 244 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 740 мың теңге;
2) шығындар – 60 657 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 696 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1.1-1.14 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 және 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Жуалы аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы З. Бурлибаев
Жуалы аудандық
мәслихат хатшысы Е. Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 маусымдағы
№ 9-3 шешіміне 1 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 78-2 шешіміне 1 қосымша
Бауыржан Момышұлы ауылы әкімі аппаратының 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, (мың теңге)
I.КІРІСТЕР

налоговые поступления – 6 244 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 740 тысяч тенге;
2) затраты – 60 657 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 696 тысяч тенге.
Приложения 1.1-1.14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Жуалынского
районного маслихата З. Бурлибаев
Секретарь Жуалынского
районного маслихата Е. Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 9-3 от 24 июня
2021 года
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 78-2 от 29 декабря
2020 года
Бюджет аппарата акима села Бауыржан Момышулы на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ