"2021-2023 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 80-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 7-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 сәуірде № 4968 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6- бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қордай аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Қордай ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 80-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4868 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 29 желтоқсанда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-1. Алға ауылдық округі 2021 жылға:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"20 903" сандары "20 831" сандарымен ауыстырылсын;
"18 493" сандары "18 421" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"20 903" сандары "26 349" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" сандары "-5 518" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" сандары "5 518" сандарымен ауыстырылсын;
7) тармақшада:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары -5518 мың теңге;
1-2. Ауқатты ауылдық округі 2021 жылға:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"36 329" сандары "36 179" сандарымен ауыстырылсын;
"14 315" сандары "14 165" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"36 329" сандары "46 821" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" сандары "-10 642" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" сандары "10 642" сандарымен ауыстырылсын;
7) тармақшада:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары -10 642 мың теңге;
1-3. Бетқайнар ауылдық округі 2021 жылға:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"26 473" сандары "26 401" сандарымен ауыстырылсын;
"13 071" сандары "12 999" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"26 473" сандары "29 192" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"0" сандары "-2 791" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" сандары "2 791" сандарымен ауыстырылсын;
7) тармақшада:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары -2 791 мың теңге;
1-4. Жамбыл ауылдық округі 2021 жылға:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"37 432" сандары "38 991" сандарымен ауыстырылсын;
"7 103" сандары "7 853" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 80-2 "О бюджете сельских округов Кордайского района на 2021-2023 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 27 апреля 2021 года № 7-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 апреля 2021 года № 4968
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1) статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 80-2 "О бюджете сельских округов Кордайского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4868, опубликовано 29 декабря 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1-1. Алгинский сельский округ на 2021 год:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "20 903" заменить цифрами "20 831";
цифры "18 493" заменить цифрами "18 421";
в подпункте 2):
цифры "20 903" заменить цифрами "26 349";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-5 518";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "5 518";
в подпункте 7):
используемые остатки бюджетных средств - 5 518 тысяч тенге;
1-2. Аухаттинский сельский округ на 2021 год:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "36 329" заменить цифрами "36 179";
цифры "14315" заменить цифрами "14165";
в подпункте 2):
цифры "36329" заменить цифрами "46 821";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-10 642";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "10 642";
в подпункте 7):
используемые остатки бюджетных средств - 10642 тысяч тенге;
1-3. Беткайнарский сельский округ на 2021 год:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "26 473" заменить цифрами "26 401";
цифры "13 071" заменить цифрами "12 999";
в подпункте 2):
цифры "26 473" заменить цифрами "29 192";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-2 791";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "2 791";
в подпункте 7):
используемые остатки бюджетных средств - 2791 тысяч тенге;
1-4. Жамбылский сельский округ на 2021 год:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "37 432" заменить цифрами "38 991";
цифры "7 103" заменить цифрами "7 853";

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары -4 422 мың теңге.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қордай аудандық мәслихатының экономика, қаржы, бюджет, жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық дамыту, аймақты, көлік пен байланысты, орта және шағын бизнесті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

используемые остатки бюджетных средств – 4 422 тысяч тенге;
Приложение 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 1919 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кордайского районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета, развития местного самоуправления, индустриально-инновационного развития, развития региона, транспорта и связи, малого и среднего бизнеса.