"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы №79-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 маусымдағы № 9-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 маусымда № 23220 болып тіркелді
Қордай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы №79-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4848 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 694 026 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 503 133 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 212 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 161 515 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 21 010 166 мың теңге;
2) шығындар – 25 040 184 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 384 208 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 384 208 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 410 803 мың теңге.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря 2020 года №79-3 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 21 июня 2021 года № 9-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июня 2021 года № 23220
Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря 2020 года №79-3 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4848), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 24 694 026 тысячи тенге, том числе:
налоговые поступления – 3 503 133 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 19212 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 161 515 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 010 166 тысяч тенге;
2) затраты – 25 040 184 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -384 208 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 384 208 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 410 803 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

2559
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
101042
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29213
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2804
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
18844
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
50181
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
27428
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27428
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
455319
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50105
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
405214
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
17279
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17069
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстар
210
02
Қорғаныс
28244
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5016
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5016
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
23228
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
11500
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
11728
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару
59500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
59500
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
59500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2472842
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
927888
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
927888
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1447005
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1017167
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

2559
452
Отдел финансов района (города областного значения)
101042
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29213
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2804
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
18844
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
50181
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
27428
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
27428
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
455319
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
50105
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
405214
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
17279
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
17069
003
Капитальные расходы государственного органа
210
02
Оборона
28244
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5016
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5016
122
Аппарат акима района (города областного значения)
23228
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
11500
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
11728
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
59500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
59500
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
59500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2472842
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
927888
005
Государственная адресная социальная помощь
927888
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1447005
002
Программа занятости
1017167
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан