Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы №79-3 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 қазандағы № 14-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 қазанда № 24752 болып тіркелді
Қордай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы №79-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4848 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 590 015 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –3 859 061 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 56 085 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 231 771 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 20 443 098 мың теңге;
2) шығындар – 24 936 173 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу -16 173 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря 2020 года №79-3 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 5 октября 2021 года № 14-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 октября 2021 года № 24752
Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 21 декабря 2020 года №79-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4848) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 24 590 015 тысячи тенге, том числе:
налоговые поступления – 3 859 061 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 56 085 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 231 771 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 443 098 тысяч тенге;
2) затраты – 24 936 173 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16 173 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 362 331 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 362 331 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 388 926 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қордай аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Садыков
Қордай аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -362 331 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 362 331 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 388 926 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2021 года.
Секретарь Кордайского
районного маслихата Н. Садыков
Приложение 1 к решению
маслихата Кордайского района