Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 79-3 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 16-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 желтоқсанда № 25747 болып тіркелді
Қордай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 79-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4848 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 922 908 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 744 788 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 57 949 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-250 607 тыс теңге;
трансферттер түсiмі – 20 869 564 мың теңге;
2) шығындар – 25 289 066 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-3 615 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – -7442 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – - 7442 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 79-3 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 10 декабря 2021 года № 16-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2021 года № 25747
Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. "О районном бюджете на 2021-2023 годы" внести в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 79-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4848), следующие изменения:
пункт-1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 24 922 908 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 744 788 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 57 949 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала-250 607 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 869 564 тысяч тенге;
2) затраты – 25 289 066 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование-3 615 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -7 442 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – -7 442 тысяч тенге;