"2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 71-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 3-5 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 27 сәуірде № 4957 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 52-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 4-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4936 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 71-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4859 болып тіркелген, электрондық түрде 2020 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"9 627 189" деген сандары "9 798 156" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1 482 376" деген сандары "1 582 376" деген сандарымен ауыстырылсын;
"8 129 963" деген сандары "8 200 930" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"9 627 189" деген сандары "9 906 151" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-120 905" деген сандары "-228 900" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"120 905" деген сандары "228 900" деген сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 71-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 20 апреля 2021 года № 3-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 апреля 2021 года № 4957
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 12 апреля 2021 года № 4-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2020 года №52-3 "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4936) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 71-2 "О районном бюджете 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4859, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 30 декабря 2020 года в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 627 189" заменить цифрами "9 798 156";
цифры "1 482 376" заменить цифрами "1 582 376";
цифры "8 129 963" заменить цифрами "8 200 930";
в подпункте 2):
цифры "9 627 189" заменить цифрами "9 906 151";
в подпункте 5):
цифры "- 120 905" заменить цифрами "-228 900";
в подпункте 6):
цифры "120 905" заменить цифрами "228 900";

"0" деген сан "107 995" деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифру "0" заменить цифрами "107 995".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.

3539
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
27456
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27456
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
44170
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
44170
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
75542
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
75542
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
74652
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
890
12
Көлiк және коммуникация
267584
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
214200
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
214200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
53384
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
53384
13
Басқалар
104566
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
30996
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
30996
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4676
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
4676
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36663
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
36663
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
32231
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
32231
15
Трансферттер
5492122
452
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
5492122
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
5155374
038
Субвенциялар
336748
3. Таза бюджеттік кредиттеу
120905
Бюджеттік кредиттер
166269
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
166269

3539
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
27456
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
27456
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
44170
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
44170
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
75542
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
75542
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
74652
015
Капитальные расходы государственного органа
890
12
Транспорт и коммуникации
267584
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
214200
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
214200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
53384
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
53384
13
Прочие
104566
452
Отдел финансов района (города областного значения)
30996
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
30996
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4676
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
4676
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36663
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
36663
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
32231
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
32231
15
Трансферты
5492122
452
Отдел финансов района (города областного значения)
5492122
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
5155374
038
Субвенции
336748
3. Чистое бюджетное кредитование
120905
Бюджетные кредиты
166269
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
166269