"2021-2023 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 72-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 4-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 сәуірде № 4966 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 71-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 3-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4957 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №72-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4862 болып тіркелген, электрондық түрде 2021 жылдың 6 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1. Мойынқұм ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"254 835" деген сандары "296 510" деген сандарымен ауыстырылсын;
"234 273" деген сандары "275 948" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"254 835" деген сандары "306 190" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" деген саны "-9 680" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" деген саны "9 680" деген сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде: "бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" - "0" деген саны "9 680" деген сандарымен ауыстырылсын.
1.2. Бірлік ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"36 962" деген сандары "49 431" деген сандарымен ауыстырылсын;
"33 273" деген сандары "45 742" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"36 962" деген сандары "52 924" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" деген саны "-3 493" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" деген саны "3 493" деген сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде: "бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" - "0" деген саны "3 493" деген сандарымен ауыстырылсын.
1.3. Кеңес ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"98 848" деген сандары "110 723" деген сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 72-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2021–2023 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 27 апреля 2021 года № 4-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 апреля 2021 года № 4966
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Мойынкумского районного маслихата от 20 апреля 2021 года № 3-5 "О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 71-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4957) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 22 декабря 2020 года №72-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4862, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 6 января 2021 года в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
1.1. По Мойынкумскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "254 835" заменить цифрами "296 510";
цифры "234 273" заменить цифрами "275 948";
в подпункте 2):
цифры "254 835" заменить цифрами "306 190";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-9 680";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "9680", в том числе: "используемые остатки бюджетных средств" - цифру "0" заменить цифрами "9680".
1.2. По Берликскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "36 962" заменить цифрами "49 431";
цифры "33 273" заменить цифрами "45 742";
в подпункте 2):
цифры "36 962" заменить цифрами "52 924";
в подпункте 5): цифры "0" заменить цифрами "-3 493";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "3 493", в том числе: "используемые остатки бюджетных средств" - цифры "0" заменить цифрами "3 493".
1.3. По Кенесскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "98 848" заменить цифрами "110 723";

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мойынқұм аудандық маслихатының
сессия төрағасы Т. Аманжолов
Мойынқұм аудандық
маслихатының хатшысы Б. Калымбетов
Мойынқұм аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 27 сәуірдегі
№ 4-2 шешіміне 1 қосымша
Мойынқұм аудандық мәслихатының
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 72-2 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Мойынқұм ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Мойынкумского
районного маслихата Т. Аманжолов
Секретарь Маслихата
Мойынкумского района Б. Калымбетов
Приложение к решению
Мойынкумского районного
маслихата № 4-2 от 27 апреля
2021 года
Приложение к решению
Мойынкумского районного
маслихата № 72-2 от 22 декабря
2020 года
Бюджет Мойынкумского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5