Мыңарал ауылдық округі Мыңарал ауылындағы Сәкен Сейфуллин көшесі атауының транскрипциясын нақтылау туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Мыңарал ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 наурызда № 4913 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына және Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы қорытындысына және тиісті аумақ халқының пікірлерін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мыңарал ауылдық округінің Мыңарал ауылындағы Рахымқұл Садықов және Абу Бұхарбаев көшелерінің ортасында орналасқан көшесінің атауы Сәкен Сейфуллин болып транскрипциясы нақтылансын.
2. Осы шешімнің орындалуын өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Т. Сабитов

Об уточнении транскрипции улицы Сакена Сейфуллина в селе Мынарал Мынаралского сельского округа
Решение акима Мынаралского сельского округа Мойынкумского района от 18 марта 2021 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 марта 2021 года № 4913
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом результата комиссии по ономастике при акимате Жамбылской области от 29 декабря 2020 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Уточнить транскрипцию улицы Сакен Сейфуллина, расположенного между улицами Рахымкула Садыкова и Абу Бухарбаева в селе Мынарал Мынаралского сельского округа.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Т. Сабитов