О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова от 29 декабря 2020 года №65-4 "О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 29 апреля 2021 года № 5-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 мая 2021 года № 4972
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения маслихата района Т.Рыскулова от 19 апреля 2021 года №4-4 "О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова от 23 декабря 2020 года №64-5 "О бюджете района Т.Рыскулова на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за №4952) РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова от 29 декабря 2021 года №65-4 "О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за 4886, опубликован в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2021 года) следующие изменения:
1.1. По Куланскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "184673" заменить цифрами "309251";
цифры "61596" заменить цифрами "61779";
цифры "139" заменить цифрами "530";
цифры "122938" заменить цифрами "246942";
в подпункте 2):
цифры "184673" заменить цифрами "311434";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-2183";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "2183";
цифры "0" заменить цифрами "2183";
1.2. По Луговскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "54153" заменить цифрами "63645";
цифры "15143" заменить цифрами "15166";
цифры "38710" заменить цифрами "48179";
в подпункте 2):
цифры "54153" заменить цифрами "64347";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-702";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "702";
цифры "0" заменить цифрами "702";
1.3. По Акбулакскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "30707" заменить цифрами "29608";
цифры "25902" заменить цифрами "25203";
в подпункте 2):
цифры "30707" заменить цифрами "31357";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-1749";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "1749";
цифры "0" заменить цифрами "1749";

"2021-2023 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы №65-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 сәуірдегі № 5-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 мамырда № 4972 болып
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2020 жылдың 23 желтоқсандағы №64-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2021 жылдың 19 сәуірдегі №4-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4952 болып тіркелген) сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2020 жылдың 29 желтоқсандағы №65-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4886 болып тіркелген, 2021 жылдың 15 қаңтарында Қазақстан Республикасы электрондық түрдегі нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1.1. Құлан ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"184673" сандары "309251" сандарымен ауыстырылсын;
"61596" сандары "61779" сандарымен ауыстырылсын;
"139" сандары "530" сандарымен ауыстырылсын;
"122938" сандары "246942" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"184673" сандары "311434" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" сандары "-2183" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" сандары "2183" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "2183" сандарымен ауыстырылсын;
1.2. Луговой ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"54153" сандары "63645" сандарымен ауыстырылсын;
"15143" сандары "15166" сандарымен ауыстырылсын;
"38710" сандары "48179" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"54153" сандары "64347" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" сандары "-702" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" сандары "702" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "702" сандарымен ауыстырылсын;
1.3. Ақбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"30707" сандары "29608" сандарымен ауыстырылсын;
"25902" сандары "25203" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"30707" сандары "31357" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" сандары "-1749" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" сандары "1749" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "1749" сандарымен ауыстырылсын;