"2021-2023 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы №65-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 1 шілдедегі № 7-4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 шілдеде № 23248 болып тіркелді
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2020 жылдың 29 желтоқсандағы №65-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4886 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 және 17- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1. Құлан ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 341279 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 61779 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 530 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 278970 мың теңге;
2) шығындар – 343462 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -2183 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2183 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 2183 мың теңге.
1.2. Луговой ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 79952 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15166 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 64486 мың теңге;
2) шығындар – 80654 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -702 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 702 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 702 мың теңге.

О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области "О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года №65-4
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 1 июля 2021 года № 7-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июля 2021 года № 23248
Маслихат района Т.Рыскулова Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области "О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года №65-4 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов под №4886) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 и 17, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1.1. По Куланскому сельскому округу:
1) доходы - 341279 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 61779 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 530 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 278970 тысяч тенге;
2) затраты – 343462 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -2183 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 2183 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 2183 тысяч тенге.
1.2. По Луговскому сельскому округу:
1) доходы - 79952 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15166 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64486 тысяч тенге;
2) затраты – 80654 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -702 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 702 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 702 тысяч тенге.

1.15. Ақниет ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 32109 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1765 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30344 мың теңге;
2) шығындар – 32253 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -144 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 144 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 144 мың теңге."
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15- қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тұрар Рысқұлов аудандық
мәслихат сессия төрағасы М. Мейманханов
Тұрар Рысқұлов аудандық
мәслихат хатшысы Е. Абуталипов
Т.Рысқұлов аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
1 шілдедегі № 7-4 шешіміне
қосымша
Т.Рысқұлов аудандық
мәслихатының 2020 жылғы 29
желтоқсандағы №65-4 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Құлан ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР

1.15. По Акниетскому сельскому округу:
1) доходы - 32109 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1765 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30344 тысяч тенге;
2) затраты – 32253 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -144 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 144 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 144 тысяч тенге."
Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня первого официального опубликования и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии маслихата
района Турара Рыскулова М. Мейманханов
Секретарь маслихата
района Турара Рыскулова Е. Абуталипов
Приложение к решению
маслихата района Т.Рыскулова
от 1 июля 2021 года № 7-4
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№65-4 от 29 декабря 2020 года
Бюджет сельского округа Кулан на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы