Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының "Т.Рысқұлов ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, арналған тарифтерін бекіту туралы" 2019 жылғы 30 қазандағы №47-6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 тамыздағы № 8-9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 16 қыркүйекте № 24376 болып тіркелді
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының "Т.Рысқұлов ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға,арналған тарифтерін бекіту туралы" 2019 жылғы 30 қазандағы №47-6 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4388 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты интернет-ресурста орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Е. Абуталипов

О признании утратившим силу решения Т.Рыскуловского районного маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов и тарифов на сбор, вывоз, утилизацию твердых бытовых отходов по Т.Рыскуловскому району" от 30 октября 2019 года №47-6
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 4 августа 2021 года № 8-9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 сентября 2021 года № 24376
Т.Рыскуловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Т.Рыскуловского районного маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов и тарифов на сбор, вывоз, утилизацию твердых бытовых отходов по Т.Рыскуловскому району" от 30 октября 2019 года №47-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4388).
2. Государственному учреждению "Аппарат Т.Рыскуловского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Т.Рыскуловского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Е. Абуталипов