Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2020 жылдың 23 желтоқсандағы №64-5 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 9-4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 қазанда № 24684 болып тіркелді
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №64-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4876 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 17966139 мың теңге;
салықтық түсімдер -3438634 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -32177 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 5608 мың теңге;
трансферттер түсімі -14489720 мың теңге;
2) шығындар -18303723 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу -102911 мың теңге;
бюджеттік кредиттер -157518 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -54607 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - -34107 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 34107 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -406388 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -406388 мың теңге;
қарыздар түсімі - 157518 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 54607 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 303477 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова от 23 декабря 2020 года №64-5 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 28 сентября 2021 года № 9-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 октября 2021 года № 24684
В редакции от: 28.09.2021
Маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года №64-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов под №4876) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 17966139 тысяч тенге;
налоговые поступления - 3438634 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 32177 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 5608 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 14489720 тысяч тенге;
2) затраты - 18303723 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 102911 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 157518 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 54607 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - -34107 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства -34107 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -406388 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 406388 тысяч тенге;
поступление займов- 157518 тысяч тенге;
погашение займов -54607 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 303477 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

491648
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
910245
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
629038
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
40897
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
536
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36179
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4185
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
58087
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға киындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
67030
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
74293
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
147438
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51742
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
12703
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
22327
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
50722
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
270
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9324
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2712883
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1604912
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
867583
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
737329
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1107971
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
72160
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
2228
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
997907
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
9532
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
562

491648
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
910245
002
Программа занятости
629038
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
40897
006
Оказание жилищной помощи
536
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36179
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4185
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
58087
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
67030
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
74293
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
147438
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51742
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
12703
021
Капитальные расходы государственного органа
350
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов Республике Казахстан на 2012-2018 годы
22327
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
50722
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
270
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
9324
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2712883
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1604912
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
867583
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
737329
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1107971
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
72160
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
2228
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
997907
015
Освещение улиц в населенных пунктах
9532
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
562

24398
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
52020
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
20740
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18740
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
2000
453
Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
29136
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
29136
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
33815
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
33815
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21514
013
Аудан аумағын қала құрылысы схемалары, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, ауылдардың және басқа да ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
11398
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
903
12
Көлік және коммуникация
155594
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
155594
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
32400
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
117194
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
6000
13
Басқалар
1630183
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
35000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
35000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
773167
055
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
773167
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
213708
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
213708
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
234485
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру

24398
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
52020
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
20740
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
18740
006
Землеустройство при установлении границ районов, городов районного значения, городов районного значения, поселков, поселков, сельских округов
2000
453
Отдел экономики и бюджетного планирование
29136
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
29136
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
33815
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
33815
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
21514
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
11398
015
Капитальные затраты государственного органа
903
12
Транспорт и коммуникации
155594
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
155594
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
32400
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
117194
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
6000
13
Прочие
1630183
452
Отдел финансов района (города областного значения)
35000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
35000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
773167
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
773167
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
213708
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
213708
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
234485
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"