Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 маусымдағы №28-9 "Т.Рысқұлов ауданының ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламенттерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 31 желтоқсанда № 26285 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының "Т.Рысқұлов ауданының ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламенттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 6 маусымдағы № 28-9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3883 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының интернет-ресурста орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Е. Абуталипов

О признании утратившим силу решения маслихата района Т.Рыскулова от 6 июня 2018 года №28-9 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сельских округов района Т.Рыскулова"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 27 декабря 2021 года № 13-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2021 года № 26285
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Т.Рыскуловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Т.Рыскулова "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сельских округов района Т.Рыскулова" от 6 июня 2018 года № 28-9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3883).
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата района Т.Рыскулова" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата района Т.Рыскулова после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Е. Абуталипов