О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 88-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2021-2023 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 27 апреля 2021 года № 6-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 апреля 2021 года № 4964
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Сарысуского районного маслихата от 20 апреля 2021 года №5-6 "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 23 декабря 2020 года №87-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4958) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 88-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4882, опубликовано 11 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения:
в пункте 1:
По городу Жанатас:
в подпункте 1):
цифры "447 913" заменить цифрами "405 549";
цифры "74 896" заменить цифрами "45 896";
цифры "372 299" заменить цифрами "358 935";
в подпункте 2):
цифры "447 913" заменить цифрами "421 586";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-16 037";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "16 037";
цифру "0" заменить цифрами "16 037".
По Байкадамскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "162 386" заменить цифрами "134 188";
цифры "15 898" заменить цифрами "9 122";
цифры "146 447" заменить цифрами "125 025";
в подпункте 2):
цифры "162 386" заменить цифрами "138 186";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-3998";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "3 998";
цифру "0" заменить цифрами "3 998".
По Жайылминскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "117 340" заменить цифрами "72 240";
цифры "4 061" заменить цифрами "3 035";
цифры "113 205" заменить цифрами "69 131";
в подпункте 2):
цифры "117 340" заменить цифрами "76 122";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-3 882";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "3 882";
цифру "0" заменить цифрами "3 882".
По Жанаарыкскому сельскому округу:
в подпункте 1):

"2021-2023 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы №88-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 6-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 сәуірде № 4964 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №87-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 20 сәуірдегі №5-6 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4958 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021 - 2023 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы №88-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4882 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2021 жылдың 11 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Жаңатас қаласы бойынша:
1) тармақшада:
"447 913" сандары "405 549" сандарымен ауыстырылсын;
"74 896" сандары "45 896" сандарымен ауыстырылсын;
"372 299" сандары "358 935" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"447913" сандары "421 586" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "-16 037" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" саны "16 037" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "16 037" сандарымен ауыстырылсын.
Байқадам ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"162 386" сандары "134 188" сандарымен ауыстырылсын;
"15 898" сандары "9 122" сандарымен ауыстырылсын;
"146 447" сандары "125 025" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"162 386" сандары "138 186" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "-3 998" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" саны "3 998" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "3 998" сандарымен ауыстырылсын.
Жайылма ауылдық округі бойынша:
2) тармақшада:
"117 340" сандары "72 240" сандарымен ауыстырылсын;
"4 061" сандары "3 035" сандарымен ауыстырылсын;
"113 205" сандары "69 131" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"117 340" сандары "76 122" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "-3 882" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" саны "3 882" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "3 882" сандарымен ауыстырылсын.
Жаңаарық ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:

цифры "168 518" заменить цифрами "42 259";
в подпункте 2):
цифры "169 711" заменить цифрами "43 672";
в подпункте 5):
цифру "0" заменить цифрами "-998";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "998";
цифру "0" заменить цифрами "998".
Приложения 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1, 10-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.

"168 518" сандары "42 259" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"169 711" сандары "43 672" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" саны "-998" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"0" саны "998" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "998" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1, 10-1 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развития местного самоуправления районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Сарысуского
районного маслихата М. Есмурзаев
Секретарь Сарысуского
районного маслихата А. Сейналиев
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного
маслихата от 27 апреля 2021
года № 6-2
Приложение 1-1 к решению
Сарысуского районного

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сарысу аудандық мәслихатының
сессия төрағасы М. Есмурзаев
Сарысу аудандық
мәслихат хатшысы А. Сейналиев
Сарысу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 сәуірдегі № 6-2
шешіміне 1 қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының