"2021-2023 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы №88-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 1 шілдедегі № 9-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 шілдеде № 23500 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. "2021 – 2023 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы №88-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4882 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Жаңатас қаласы бойынша:
1) кірістер – 429 148 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 51 866 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 718 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 376 564 мың теңге;
2) шығындар – 445 185 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16 037 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 037 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 16 037 мың теңге.
2 тармақта:
Байқадам ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 135 538 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 10 622 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 41 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 124 875 мың теңге;
2) шығындар – 139 536 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 998 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 998 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 3 998 мың теңге.
3 тармақта:
Жайылма ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 64 835 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 3 385 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 74 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 61 376 мың теңге;
2) шығындар – 68 717 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 882 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 882 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 3 882 мың теңге.
4 тармақта:
Жаңаарық ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 32 419 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 1 656 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30 763 мың теңге;
2) шығындар – 34 627 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 208 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 208 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 2 208 мың теңге.
5 тармақта:
Жаңаталап ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 37 718 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 1 255 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 29 декабря 2020 года № 88-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2021-2023 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 1 июля 2021 года № 9-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июля 2021 года № 23500
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 29 декабря 2020 года №88-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4882) следующие изменения:
в пункте 1:
По городу Жанатас:
1) доходы – 429 148 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 51 866 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 718 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 376 564 тысяч тенге;
2) затраты – 445 185 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 16 037 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 037 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16 037 тысяч тенге.
в пункте 2:
По Байкадамскому сельскому округу:
1) доходы – 135 538 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 622 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 41 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 124 875 тысяч тенге;
2) затраты – 139 536 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 998 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 998 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 998 тысяч тенге.
в пункте 3:
По Жайылминскому сельскому округу:
1) доходы – 64 835 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 385 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 74 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61 376 тысяч тенге;
2) затраты – 68 717 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 882 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 882 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 882 тысяч тенге.
в пункте 4:
По Жанаарыкскому сельскому округу:
1) доходы – 32 419 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 656 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 763 тысяч тенге;
2) затраты – 34 627 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 208 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 208 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 208 тысяч тенге.
в пункте 5:
По Жанаталапскому сельскому округу:
1) доходы – 37 718 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 255 тысяч тенге;

трансферттердің түсімдері – 36 463 мың теңге;
2) шығындар – 38 074 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -356 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 356 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 356 мың теңге.
6 тармақта:
Игілік ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 47 903 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 2 624 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 45 279 мың теңге;
2) шығындар – 48 329 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 426 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 426 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 426 мың теңге.
7 тармақта:
Тоғызкент ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 45 886 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 3 036 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 42 850 мың теңге;
2) шығындар – 47 234 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 348 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 348 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1 348 мың теңге.
8 тармақта:
Түркістан ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 77 188 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 1 657 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 75 531 мың теңге;
2) шығындар – 80 158 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 970 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 970 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 2 970 мың теңге.
9 тармақта:
Досбол ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 51 932 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 593 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 51 339 мың теңге;
2) шығындар – 52 623 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 691 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 691 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 691 мың теңге.
10 тармақта:
Қамқалы ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 40 185 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 915 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 39 270 мың теңге;
2) шығындар – 41 183 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 998 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 998 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 998 мың теңге.

поступления трансфертов – 36 463 тысяч тенге;
2) затраты – 38 074 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 356 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 356 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 356 тысяч тенге.
в пункте 6:
По Игиликскому сельскому округу:
1) доходы – 47 903 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 624 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 279 тысяч тенге;
2) затраты – 48 329 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 426 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 426 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 426 тысяч тенге.
в пункте 7:
По Тогызкентскому сельскому округу:
1) доходы – 45 886 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 036 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 850 тысяч тенге;
2) затраты – 47 234 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 348 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 348 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 348 тысяч тенге.
в пункте 8:
По Туркестанскому сельскому округу:
1) доходы – 77 188 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 657 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 75 531 тысяч тенге;
2) затраты – 80 158 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 970 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 970 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 970 тысяч тенге.
в пункте 9:
По Досболскому сельскому округу:
1) доходы – 51 932 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 593 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 339 тысяч тенге;
2) затраты – 52 623 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 691 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 691 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 691 тысяч тенге.
в пункте 10:
По Камкалинскому сельскому округу:
1) доходы – 40 185 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 915 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 270 тысяч тенге;
2) затраты – 41 183 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 998 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 998 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 998 тысяч тенге.

Аталған шешімнің 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1, 10-1 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Сарысу аудандық мәслихатының
сессия төрайымы Р. Камбарбаева
Сарысу аудандық
мәслихат хатшысы А. Сейналиев
Сарысу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 1 шілдедегі №9-7
шешіміне 1 қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының

Приложения 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1, 10-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Сарысуского
районного маслихата Р. Камбарбаева
Секретарь Сарысуского
районного маслихата А. Сейналиев
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного
маслихата от 1 июля 2021 года
№9-7
Приложение 1-1 к решению
Сарысуского районного