Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 85–2 "2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 16-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 желтоқсанда № 25579 болып тіркелді
Талас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 85 - 2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4880 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021– 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 14 918 691 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 404 519 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 453 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 550 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 13 483 169 мың теңге;
2) шығындар – 15 035 091 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14 670 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 41 858 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 27 188 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 131 070 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 131 070 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 41 858 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 27 188 мың теңге;

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 85-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 3 декабря 2021 года № 16-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 декабря 2021 года № 25579
Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. "О районном бюджете на 2021 – 2023 годы" внести в решение Таласского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 85-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4880), следующие изменения:
пункт - 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 14 918 691 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 404 519 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 26 453 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 550 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 483 169 тысяч тенге;
2) затраты – 15 035 091 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14 670 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 41 858 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27 188 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 131 070 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 131 070 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 41 858 тысяч тенге;
погашение займов – 27 188 тысяч тенге;

22 961
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 177
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 784
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
18 293
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
18 293
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
104 395
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
104 395
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
27 045
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
77 000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
12
Көлiк және коммуникация
423 768
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
402 668
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
287 995
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
47 809
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
16 499
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
50 365
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
21 100
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
21 100
13
Басқалар
552 561
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
97 664
055
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
97 664
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
18 480
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
18 480
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
272 460
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру

22 961
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
20 177
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 784
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
18 293
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
18 293
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
104 395
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
104 395
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
27 045
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
77 000
015
Капитальные расходы государственного органа
350
12
Транспорт и коммуникации
423 768
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
402 668
022
Развитие транспортной инфраструктуры
287 995
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
47 809
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
16 499
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
50 365
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21 100
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
21 100
13
Прочие
552 561
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
97 664
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
97 664
452
Отдел финансов района (города областного значения)
18 480
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
18 480
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
272 460
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"