"2021-2023 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 78-2 шешіміне өзерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 шілдедегі № 10-2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 шілдеде № 23368 болып тіркелді
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 78-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4865 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1.1, 1.2, 1.4, 1.5, 1.6, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, 1.15, 1.16, 1.17, 1.18 - тармақтары жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1.1 Ақсу ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1- қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 109711 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4725 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 104986 мың теңге;
2) шығындар – 110912 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1201 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1201 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-1201 мың теңге."
"1.2 Алға ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 2- қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52483 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6515 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45968 мың теңге;
2) шығындар – 56426 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете города Шу и сельских округов на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 78-2
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 3 июля 2021 года № 10-2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июля 2021 года № 23368
Шуский районный маслихат Жамбылская области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылской области Шуского районного маслихата "О бюджете города Шу и сельских округов на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 78-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4865) следующие изменения:
Пункты 1.1, 1.2, 1.4, 1.5, 1.6, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, 1.15, 1.16, 1.17, 1.18 указанного решения изложить в новой редакции:
"1.1 Утвердить бюджет Аксуского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 109711 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4725 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 104986 тысяч тенге;
2) затраты – 110912 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 1201 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 1201 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –1201 тысяч тенге."
"1.2 Утвердить бюджет Алгинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 52483 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6515 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45968 тысяч тенге;
2) затраты – 56426 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3943 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –3943 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-3943 мың теңге."
"1.4 Балуан -Шолақ ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4- қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –31647 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –2343 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29304 мың теңге;
2) шығындар – 32509 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -862 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 862 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-862 мың теңге."
"1.5 Бірлік ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 5- қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59337 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7450 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 78 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51809 мың теңге;
2) шығындар – 60782 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1445 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1445 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-1445 мың теңге."
"1.6 Бірлікүстем ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 6- қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 95118 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4370 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 90748 мың теңге;

5) дефицит бюджета (профицит) – - 3943 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 3943 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3943 тысяч тенге."
"1.4 Утвердить бюджет Балуан- Шолакского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31647 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2343 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –29304 тысяч тенге;
2) затраты – 32509 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 862 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 862 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 862 тысяч тенге."
"1.5 Утвердить бюджет Бирликского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 5 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 59337 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –7450 тысяч тенге;
неналоговые поступления –78 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51809 тысяч тенге;
2) затраты – 60782 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 1445тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 1445 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –1445 тысяч тенге."
"1.6 Утвердить бюджет Бирликустемского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 95118 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4370 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 90748 тысяч тенге;