2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 19-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 желтоқсанда № 26185 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабына сәйкес Шу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 22801559 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер–3851707 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 119002 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 76600 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18754250 мың теңге.
2) шығындар – 22848526 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 204302 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 284859 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –80557 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 7129 мың теңге,оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 7129 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 7129 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -258398 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 258398 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 284859 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 80557 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 54096 мың теңге.
Ескерту. 1 – тармақ жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 05.12.2022 № 36-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция көлемі 12535891 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. 2022 жылға аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенция көлемі 460480 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Алға ауылдық округі - 24349 мың теңге;
Ақсу ауылдық округі - 22348 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округі - 16316 мың теңге;
Балуан Шолақ ауылдық округі - 18517 мың теңге;
Бірлік ауылдық округі - 22754 мың теңге;
Бірлікүстем ауылдық округі - 21714 мың теңге;
Далақайнар ауылы - 18352 мың теңге;
Дулат ауылдық округі - 13773 мың теңге;
Ескі - Шу ауылдық округі - 24871 мың теңге;
Жаңажол ауылдық округі - 18565 мың теңге;
Жаңақоғам ауылдық округі - 22527 мың теңге;
Көкқайнар ауылдық округі - 19491 мың теңге;
Қорағаты ауылдық округі - 22288 мың теңге;
Қонаев ауылы - 32434 мың теңге;
Тасөткел ауылдық округі - 16654 мың теңге;
Төле би ауылдық округі - 59400 мың теңге;
Өндіріс ауылдық округі - 21270 мың теңге;
Шоқпар ауылдық округі - 22504 мың теңге;
Шу қаласы - 42353 мың теңге.

О районном бюджете на 2022-2024 годы
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 28 декабря 2021 года № 19-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2021 года № 26185
В соответствии со статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан и статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год, в следующих объемах:
1) доходы – 22801559 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3851707 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 119002 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 76600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18754250 тысяч тенге.
2) затраты – 22848526 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 204302 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 284859 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 80557 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7129 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 7129 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 7129 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -258398 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –258398 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 284859 тысяч тенге;
погашение займов – 80557 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 54096 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шуского районного маслихата Жамбылской области от 05.12.2022 № 36-2 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Установить объем субвенции передаваемые из областного бюджета в районный бюджет на 2022 год в размере 12535891 тысяч тенге;
3. Установить объем субвенции передаваемые из районного бюджета в бюджеты аппаратов акима города районного значения, поселка, села, сельских округов на 2022 год в размере 460480 тысяч тенге в том числе:
Алгинского сельского округа - 24349 тысяч тенге;
Аксуского сельского округа - 22348 тысяч тенге;
Актюбинского сельского округа - 16316 тысяч тенге;
Балуан Шолакского сельского округа - 18517 тысяч тенге;
Берликского сельского округа - 22754 тысяч тенге;
Берликустемского сельского округа - 21714 тысяч тенге;
село Далакайнар - 18352 тысяч тенге;
Дулатского сельского округа - 13773 тысяч тенге;
Ески-Шуского сельского округа - 24871 тысяч тенге;
Жанажолского сельского округа - 18565 тысяч тенге;
Жанакогамского сельского округа - 22527 тысяч тенге;
Коккайнарского сельского округа - 19491 тысяч тенге;
Корагатинского сельского округа - 22288 тысяч тенге;
село Конаева - 32434 тысяч тенге;
Тасуткельского сельского округа - 16654 тысяч тенге;
Толебийского сельского округа - 59400 тысяч тенге;
Ондирисского сельского округа - 21270 тысяч тенге;
Шокпарского сельского округа - 22504 тысяч тенге;
город Шу - 42353 тысяч тенге.

4. Ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 87872 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Ескерту. 4 – тармақ жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 05.12.2022 № 36-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2022 жылға аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтің бағдарламалары бойынша берілетін трансферттердің бөлінуі Шу ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

4. Утвердить объем резерва местного исполнительного органа района в размере 87872 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Шуского районного маслихата Жамбылской области от 05.12.2022 № 36-2 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Трансферты передаваемые из районного бюджета на 2022 год по программе аппарат акима города районного значения, поселка, села, сельских округов определяются на основании постановления акимата Шуского района.

25200
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10000
066
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
10000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2072821
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
256000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
256000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1580277
002
Жұмыспенқамтубағдарламасы
1110455
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
43010
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3668
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
73415
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6786
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
181726
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
16117
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
145100
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
236544
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72972
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
447
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
151745
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
11380
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4588254
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
38062
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
10000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
28062
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1681488
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

25200
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10000
066
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
10000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2072821
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
256000
005
Государственная адресная социальная помощь
256000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1580277
002
Программа занятости
1110455
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
43010
006
Оказание жилищной помощи
3668
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
73415
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6786
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
181726
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16117
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
145100
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
236544
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
72972
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
447
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
151745
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
11380
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4588254
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
38062
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
10000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
28062
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1681488
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

24903
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
196203
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91761
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
100491
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2140
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1811
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
268992
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
39279
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39279
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
156000
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
156000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
33909
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29795
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
2614
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1500
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
39804
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
39804
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
150069
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
150069
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
75350
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
73869
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
850
12
Көлiк және коммуникация
286287
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
206287
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
26494
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
179793
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

24903
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2000
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
196203
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
91761
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
100491
006
Капитальные расходы государственного органа
2140
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1811
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
268992
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
39279
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
39279
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения
156000
010
Развитие объектов сельского хозяйства
156000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
33909
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
29795
004
Организация работ по зонированию земель
2614
007
Капитальные расходы государственного органа
1500
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
39804
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
39804
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
150069
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
150069
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
75350
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
73869
015
Капитальные расходы государственного органа
850
12
Транспорт и коммуникации
286287
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
206287
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
26494
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
179793
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
229
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
43321
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
46501
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46501
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
301885
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35023
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
266862
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
24477
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24477
02
Қорғаныс
60384
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
22326
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
22326
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
38058
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
26361
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
11697
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
35476
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
35476
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
35476
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1926871
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
503231
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
503231
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1213496
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
611943
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
46221
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
11561
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
48200
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
229
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
43321
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
46501
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района
46501
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
301885
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
35023
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
266862
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
24477
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
24477
02
Оборона
60384
122
Аппарат акима района (города областного значения)
22326
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
22326
122
Аппарат акима района (города областного значения)
38058
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
26361
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
11697
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
35476
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
35476
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
35476
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1926871
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
503231
005
Государственная адресная социальная помощь
503231
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1213496
002
Программа занятости
611943
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
46221
006
Оказание жилищной помощи
11561
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
48200
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому