Мемлекеттік білім беру ұйымдарында орта білім беруге, мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырыстарын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2021 жылғы 21 қаңтардағы № 06/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 25 қаңтарда № 6170 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2022 жылғы 17 наурыздағы № 16/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 17.03.2022 № 16/01 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік білім беру ұйымдарында орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға ата-ана төлемақысының мөлшері 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. "Қарағанды облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы
әкімдігінің

Об утверждении государственных образовательных заказов на среднее образование в государственных организациях образования, на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы
Постановление акимата Карагандинской области от 21 января 2021 года № 06/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 января 2021 года № 6170. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 17 марта 2022 года № 16/01
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата Карагандинской области от 17.03.2022 № 16/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на среднее образование в государственных организациях образования согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Утвердить размер родительской платы на дошкольное воспитание и обучение согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Государственному учреждению "Управление образования Карагандинской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение 1
к постановлению
акимата Карагандинской области

2021 жылғы 21
қаңтардағы
№ 06/01
қаулысына 1 қосымша
Орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы
Сыныптар
Оқушылар саны
ЖАЛПЫ БІЛІМ БЕРЕТІН сыныптарда айына бір оқушыға жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Ерекше білім берілуіне қажеттілігі бар бір оқушыға айына жұмсалатын шығыстардың орташа құны (ИНКЛЮЗИВ) (теңге)
ТҮЗЕТУ сыныптарында айына бір оқушыға жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Бір айда ҮЙДЕ оқитын бір оқушыға жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
радиациялық қауiптi аймақтарында
басқа аймақтарда
радиациялық қауiптi аймақтарында
басқа аймақтарда
радиа-циялық қауiптi аймақтарында
басқа аймақтарда
радиациялық қауiптi аймақтарында
басқа аймақтарда
1-4

от 21 января 2021 года
№ 06/01
Государственный образовательный заказ на среднее образование
Классы
Количество учащихся
Средняя стоимость расходов на одного учащегося в месяц в ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНЫХ классах (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного учащегося с особыми образовательными потребностями (ИНКЛЮЗИВ) в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного учащегося в месяц в КОРРЕКЦИОННЫХ классах (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного учащегося, обучающегося на ДОМУ в месяц (тенге)
в зонах радиационного риска
в других зонах
в зонах радиационного риска
в других зонах
в зонах радиационного риска
в других зонах
в зонах радиационного риска
в других зонах
1-4