Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлаудың 2021-2022 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2021 жылғы 9 тамыздағы № 54/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 қыркүйекте № 24207 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Занының 27-бабы 1-тармағының 1-13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Занының 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлаудың 2021-2022 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1 және 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2021-2022 учебный год
Постановление акимата Карагандинской области от 9 августа 2021 года № 54/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 сентября 2021 года № 24207
В соответствии с подпунктом 1-13) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2021 – 2022 учебный год согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2021 жылғы 9
тамыздағы
№ 54/01
қаулысына 1-қосымша
2021-2022 оқу жылына арналған жоғары бiлiмдi мамандарды даярлауға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы (жергілікті бюджет есебінен)
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Даярлау бағытының коды және атауы
2021-2022 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы (орын саны)
Оқу жылына бір студентті оқытуға жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге) күндізгі оқыту
ерекше мәртебесі бар жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
басқа жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
Даярлау бағыты -бакалавриат
1

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение 1 к
постановлению
акимата Карагандинской
области
от 9 августа 2021 года
№ 54/01
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием на 2021-2022 учебный год (за счет местного бюджета)
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Объем государственного образовательного заказа на 2021-2022 учебный год (количество мест)
Средняя стоимость расходов на обучение одного студента за учебный год (тенге) очное обучение
организации высшего и (или) послевузовского образования с особым статусом
другие организации высшего и (или) послевузовского образования
Направление подготовки-бакалавриат
1