Қарағанды облысы әкімдігінің 2021 жылғы 11 наурыздағы № 17/1 "2021 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша бюджеттік субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2021 жылғы 19 қазандағы № 74/02 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 қазанда № 24827 болып тіркелді
Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2021 жылғы 11 наурыздағы № 17/01 "2021 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша бюджеттік субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6249 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2021 жылға арналған бюджеттік субсидиялар көлемдері бекітілсін.";
келесі мазмұндағы 1-1, 1-2-тармақтарымен толықтырылсын:
"1-1. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес, ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандатуға арналған субсидия нормативтері бекітілсін.
1-2. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес, ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандатуға субсидия алушыларға қойылатын өлшемшарттары және субсидия алауға өтінім беру мерзімі бекітілсін";
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын:
көрсетілген қаулы осы қаулының 2 және 3-қосымшаларына сәйкес 2 және 3-қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысы
әкімдігінің

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Карагандинской области от 11 марта 2021 года № 17/01 "Об утверждении объемов бюджетных субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2021 год"
Постановление акимата Карагандинской области от 19 октября 2021 года № 74/02. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 октября 2021 года № 24827
Акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 11 марта 2021 года № 17/01 "Об утверждении объемов бюджетных субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2021 год" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6249) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"1. Утвердить объемы бюджетных субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2021 год, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.";
дополнить пунктами 1-1, 1-2 следующего содержания:
"1-1. Утвердить нормативы субсидий на удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью сельскохозяйственных животных, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
1-2. Утвердить критерии к получателям субсидий, и сроки подачи заявки на получение субсидий на удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью сельскохозяйственных животных, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.";
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить указанное постановление приложениями 2 и 3, согласно приложениям 2 и 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
приложение 1
к постановлению
акимата Карагандинской области

2021 жылғы 19
қазандағы№ 74/02
қаулысына 1-қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің
2021 жылғы 11 наурыздағы
№ 17/01 қаулысына 1-қосымша
2021 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша бюджеттік субсидиялар көлемдері
Р/с №
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
Субсидиялау көлемі
Субсидия лар сомасы, мың теңге
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
1.
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу
1.1
Ірі қара малдың тауарлық аналық басы
бас/шағылыстыру маусымы

от 19 октября 2021 года
№ 74/02
приложение 1 к постановлению
акимата Карагандинской области
от 11 марта 2021 года № 17/01
Объемы бюджетных субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2021 года
№ п/п
Направления субсидирования
Единица измерения
Субсидируемый объем
Сумма субсидий, тысяч тенге
Мясное и мясо-молочное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы:
1.1
Товарное маточное поголовье крупного рогатого скота
голова/ случной сезон

40 000
200 000
Барлық сома
200 000
БАРЛЫҒЫ
5 859 585
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2021 жылғы 19
қазандағы
№ 74/02
қаулысына 2-қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің
2021 жылғы 11 наурыздағы
№ 17/01 қаулысына 2-қосымша
Ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандатуға арналған субсидия нормативтері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
1
Ауыл шаруашылығы жануарларының, ірі қара малдың аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандату
бас
5 000
Қарағанды облысы
әкімдігінің
2021 жылғы 19
қазандағы
№ 74/02
қаулысына 3-қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің
2021 жылғы 11 наурыздағы
№ 17/01 қаулысына 3-қосымша
Ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандатуға субсидия алушыларға қойылатын өлшемшарттары және субсидия алуға өтінім беру мерзімі
Субсидиялау бағыты
Өлшемшарттар
Субсидиялаудың ақпараттық жүйесінде субсидиялау шарттарына сәйкестігін тексеру әдісі
Өтінімді беру мерзімі
1.
Ауыл шаруашылығы жануарларының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандату
Өтінімді берген сәтте селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстың ақпараттық қорында және ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі дерекқор ақпаратында аналық мал басының деректерге сәйкес және тіркеуде болуы
селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстың ақпараттық қорымен және ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі дерекқорымен интеграцияланған өзара іс-қимыл
2021 жылдың қыркүйек- қараша айлары
1.1
Ірі қара малдың аналық басы
1. 1 тамызына және өтінім берген сәтте 20 бастан кем емес меншікті аналық малдың (сиырлармен жасы 18 айдан жоғары қашарлар) болуы;
2. Шөлді табиғи аймақта орналасқан жайылымдардың болуы (Ұлытау, Шет, Жаңаарқа,Ақтоғай аудандары және Балқаш, Жезқазған,Сәтбаев,Приозерск қалалары

40 000
200 000
Всего сумма
200 000
ИТОГО
5 859 585
приложение 2
к постановлению
акимата Карагандинской области
от 19 октября 2021 года
№ 74/02
приложение 2 к постановлению
акимата Карагандинской области
от 11 марта 2021 года № 17/01
Нормативы субсидий на удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью сельскохозяйственных животных
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
1
Удешевление стоимости затрат на корма сельскохозяйственным животным, маточное поголовье крупного рогатого скота
голова
5000
приложение 3
к постановлению
акимата Карагандинской области
от 19 октября 2021 года
№ 74/02
приложение 3 к постановлению
акимата Карагандинской области
от 11 марта 2021 года № 17/01
Критерии к получателям субсидий и сроки подачи заявки на получение субсидий на удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью сельскохозяйственных животных
Направление субсидирования
Критерии
Метод проверки в информационной системе субсидирования на соответствие условиям субсидирования
Срок для подачи заявки
1.
Удешевление стоимости затрат на корма сельскохозяйственным животным
Наличие регистрации и соответствия данных маточного поголовья в информационной базе селекционной и племенной работы и идентификации селькохозяйственных животных на момент подачи заявки
Интеграционное взаимодействие с информационной базой селекционной и племенной работы и идентификации селькохозяйственных животных
сентябрь- ноябрь месяц 2021 года
1.1
Маточное поголовье крупного рогатого скота
1. наличие собственного маточного поголовья (коров и телок старше 18 месяцев) на 1 августа не менее 20 голов и на момент подачи заявки;
2. наличие пастбищ расположенных в пустынной природной зоне (Улытауский, Шетский, Жанааркинский, Актогайский районы и города Балхаш, Жезказган, Сатпаев, Приозерск)