2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 122 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 желтоқсанда № 25867 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 514832167 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 92861961 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8174726 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 176693 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 413618787 мың теңге;
2) шығындар – 509972113 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -67202 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 10808918 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10876120 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 11847494 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 11847494 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6920238 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6920238 мың теңге:
қарыздар түсімдері –7558918 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10718729 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10080049 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облыстық мәслихатының 22.11.2022 № 259 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енеді).
2. 2022 жылға арналған облыстық бюджет түсімдерінің құрамында, республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған облыстық бюджетке, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) корпоративтік табыс салығы бойынша:
Қарағанды қаласына – 50 пайыз, Бұқар Жырау ауданына – 60 пайыз, Абай, Ақтоғай, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Шет аудандарына, Балқаш, Приозерск, Саран, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
2) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын:
Қарағанды, Теміртау қалаларына – 50 пайыздан, Қарқаралы ауданына – 65 пайыз, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Нұра, Осакаровка, Шет аудандарына, Приозерск, Саран, Шахтинск қалаларына - 80 пайыздан, Балқаш қаласына - 87 пайыз, Абай ауданына – 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Шет аудандарына, Балқаш, Қарағанды, Приозерск, Саран, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар-Жырау, Қарқаралы, Нұра, Осакаровка, Шет аудандарына, Балқаш, Қарағанды, Приозерск, Саран, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;

Об областном бюджете на 2022-2024 годы
Решение Карагандинского областного маслихата от 9 декабря 2021 года № 122. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2021 года № 25867.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 514832167 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 92861961 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 8174726 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 176693 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов –413618787 тысяч тенге;
2) затраты – 509972113 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -67202 тысячи тенге:
бюджетные кредиты –10808918 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –10876120 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11847494 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 11847494 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6920238 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6920238 тысяч тенге:
поступление займов – 7558918 тысяч тенге;
погашение займов – 10718729 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10080049 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 22.11.2022 № 259 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть в составе поступлений областного бюджета на 2022 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Установить на 2022 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1) по корпоративному подоходному налогу:
города Караганды - 50 процентов, Бухар-Жырауского района – 60 процентов, Абайского, Актогайского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Шетского районов, городов Балхаш, Приозерск, Сарань, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
2) по индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты:
городов Караганды, Темиртау – по 50 процентов, Каркаралинского района – 65 процентов, Актогайского, Бухар-Жырауского, Нуринского, Осакаровского, Шетского районов, городов Приозерск, Сарань, Шахтинск – по 80 процентов, города Балхаш – 87 процентов, Абайского района – 100 процентов;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Шетского районов, городов Балхаш, Караганды, Приозерск, Сарань, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Шетского районов, городов Балхаш, Караганды, Приозерск, Сарань, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;

3) әлеуметтік салық бойынша:
Теміртау қаласына – 17 пайыз, Қарағанды қаласына – 47 пайыз, Балқаш қаласына - 60 пайыз, Шет ауданына -67 пайыз, Саран қаласына – 68 пайыз, Нұра ауданына – 73 пайыз, Осакаров ауданына – 74 пайыз, Қарқаралы ауданына – 75 пайыз, Бұқар Жырау ауданына–77 пайыз, Приозерск қаласына – 78 пайыз, Шахтинск қаласына – 80 пайыз, Ақтоғай ауданына – 95 пайыз, Абай ауданына –100 пайыз;
4) өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы мен оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары бойынша облыстық бюджетке -100 пайыз.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облыстық мәслихатының 22.11.2022 № 259 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енеді).
4. 2022 жылға арналған Қарағанды қаласынан облыстық бюджетке берілетін бюджеттік алулардың көлемі 1669278 мың теңге сомасында қарастырылсын.
5. 2022 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың мөлшері 60453255 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Абай ауданына – 5701887 мың теңге;
Ақтоғай ауданына – 3834497 мың теңге;
Бұқар жырау ауданына – 8554366 мың теңге;
Қарқаралы ауданына – 7049764 мың теңге;
Нұра ауданына – 5183930 мың теңге;
Осакаров ауданына – 5916873 мың теңге;
Шет ауданына – 5936730 мың теңге;
Балқаш қаласына – 5022013 мың теңге;
Приозерск қаласына – 2264677 мың теңге;
Саран қаласына – 4579121 мың теңге;
Теміртау қаласына – 431000 мың теңге;
Шахтинск қаласына – 5978397 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облыстық мәслихатының 29.09.2022 № 246 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енеді).

3) по социальному налогу:
города Темиртау – 17 процентов, города Караганды – 47 процентов, города Балхаш – 60 процентов, Шетского района – 67 процентов, города Сарань – 68 процентов, Нуринского района – 73 процента, Осакаровского района – 74 процента, Каркаралинского района – 75 процентов, Бухар-Жырауского района – 77 процентов, города Приозерск – 78 процентов, города Шахтинск – 80 процентов, Актогайского района – 95 процентов, Абайского района – 100 процента;
4) по отчислениям недропользователей на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры в областной бюджет-100 процентов.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 22.11.2022 № 259 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Предусмотреть в областном бюджете на 2022 год объемы бюджетных изъятий из бюджета города Караганды в сумме 1669278 тысяч тенге.
5. Предусмотреть в областном бюджете на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения), в сумме 60453255 тысяч тенге, в том числе:
Абайскому району – 5701887 тысяч тенге;
Актогайскому району – 3834497 тысяч тенге;
Бухар-Жыраускому району – 8554366 тысяч тенге;
Каркаралинскому району – 7049764 тысячи тенге;
Нуринскому району – 5183930 тысяч тенге;
Осакаровскому району – 5916873 тысячи тенге;
Шетскому району – 5936730 тысяч тенге;
городу Балхаш – 5022013 тысяч тенге;
городу Приозерск – 2264677 тысяч тенге;
городу Сарань – 4579121 тысяча тенге;
городу Темиртау – 431000 тысяч тенге;
городу Шахтинск – 5978397 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 29.09.2022 № 246 (вводится в действие с 01.01.2022).

6. 2022 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 5 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін көрсетілген нысаналы трансферттер сомаларын бөлу Қарағанды облысы әкімдігі қаулысының негізінде анықталады.
7. Қарағанды облысы әкімдігінің 2022 жылға арналған резерві 20000 мың теңге сомасында бекітілсін.

6. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2022 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) определяется на основании постановления акимата Карагандинской области.
7. Утвердить резерв акимата Карагандинской области на 2022 год в сумме 20000 тысяч тенге.

Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды облыстық мәслихатының 29.09.2022 № 246 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енеді).
8. 2022 жылға арналған облыстық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын облыстық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2022 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерін атқару барысында жергілікті бюджеттік бағдарламалардың секвестрлеуге жатпайтыны 7-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 29.09.2022 № 246 (вводится в действие с 01.01.2022).
8. Утвердить перечень областных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2022 год, согласно приложению 6.
9. Установить, что в процессе исполнения бюджетов районов (городов областного значения) на 2022 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 7.

5 921
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2 172 598
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 536 830
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 991 666
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
43 031
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
4 369 192
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
291 073
077
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау
401 048
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
146 308
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
146 308
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 909 908
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
207 005
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 709
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
34 731
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
23 065
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
43 012
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
5 037
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
177 236
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 263 773
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 553
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
6 747
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу

5 921
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2 172 598
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 536 830
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 991 666
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
43 031
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
4 369 192
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
291 073
077
Субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
401 048
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
146 308
020
Развитие объектов сельского хозяйства
146 308
719
Управление ветеринарии области
1 909 908
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
207 005
003
Капитальные расходы государственного органа
1 709
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
34 731
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
23 065
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
43 012
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
5 037
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
177 236
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 263 773
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 553
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
6 747
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций

12 974
261
Облыстың білім басқармасы
405 305
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
405 305
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
184 565
053
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
184 565
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 383 264
093
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
1 383 264
14
Борышқа қызмет көрсету
2 565 494
1
Борышқа қызмет көрсету
2 565 494
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 565 494
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
2 559 857
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
5 637
15
Трансферттер
93 886 615
1
Трансферттер
93 886 615
257
Облыстың қаржы басқармасы
93 886 615
007
Субвенциялар
60 453 255
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
380 202
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
11 120 921
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
322 568
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
5 374 102
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмасымен берілетін ағымдағы нысаналы трансфертте
16 235 567
III. Таза бюджеттік кредиттеу
-67 202
Бюджеттік кредиттер
10 808 918
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 112 828
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6 112 828
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 112 828
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
3 922 591
082
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Қазақстанның Тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" АҚ-ны кредиттеуге кредит беру

12 974
261
Управление образования области
405 305
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
405 305
285
Управление физической культуры и спорта области
184 565
053
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
184 565
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 383 264
093
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 383 264
14
Обслуживание долга
2 565 494
1
Обслуживание долга
2 565 494
257
Управление финансов области
2 565 494
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
2 559 857
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
5 637
15
Трансферты
93 886 615
1
Трансферты
93 886 615
257
Управление финансов области
93 886 615
007
Субвенции
60 453 255
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
380 202
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
11 120 921
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
322 568
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
5 374 102
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения, а также по поручению Президента Республики Казахстан
16 235 567
III. Чистое бюджетное кредитование
-67 202
Бюджетные кредиты
10 808 918
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 112 828
1
Жилищное хозяйство
6 112 828
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 112 828
046
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
3 922 591
082
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" для предоставления жилищных займов

805
086
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
6 995
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
586 559
05
Денсаулық сақтау
3 511 980
2
Халықтың денсаулығын қорғау
2 521 595
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 521 595
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
328 226
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
2 193 369
3
Мамандандырылған медициналық көмек
456 653
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
456 653
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
456 653
4
Емханалар
28 504
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
28 504
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
28 504
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
79 909
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
79 909
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
79 909
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
425 319
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
425 319
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
309 436
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
8 299
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
107 584
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
9 085 819
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
7 181 972
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 662 787
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
680 942
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 989 093
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

805
086
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6 995
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
586 559
05
Здравоохранение
3 511 980
2
Охрана здоровья населения
2 521 595
253
Управление здравоохранения области
2 521 595
006
Услуги по охране материнства и детства
328 226
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
2 193 369
3
Специализированная медицинская помощь
456 653
253
Управление здравоохранения области
456 653
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
456 653
4
Поликлиники
28 504
253
Управление здравоохранения области
28 504
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
28 504
5
Другие виды медицинской помощи
79 909
253
Управление здравоохранения области
79 909
029
Областные базы специального медицинского снабжения
79 909
9
Прочие услуги в области здравоохранения
425 319
253
Управление здравоохранения области
425 319
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
309 436
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
8 299
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
107 584
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
9 085 819
1
Социальное обеспечение
7 181 972
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 662 787
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
680 942
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 989 093
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах

279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 672 698
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
1 575 027
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
97 671
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
10 328 734
1
Ауыл шаруашылығы
9 359 234
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
7 697 828
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
157 622
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
547 118
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
1 315 274
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
268 907
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2 449
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
22 163
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
58 191
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
5 649
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
471 063
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 751 004
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
93 038
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
5 350
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 661 406
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
281 259
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
42 603
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
51 735
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу

279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 672 698
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
1 575 027
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
97 671
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
10 328 734
1
Сельское хозяйство
9 359 234
255
Управление сельского хозяйства области
7 697 828
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
157 622
002
Субсидирование развития семеноводства
547 118
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
1 315 274
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
268 907
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2 449
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
22 163
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
58 191
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
5 649
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
471 063
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 751 004
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
93 038
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
5 350
719
Управление ветеринарии области
1 661 406
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
281 259
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
42 603
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
51 735
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека

3 059 490
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
264 974
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
739 945
261
Облыстың білім басқармасы
2 548 185
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
2 036 173
037
Әлеуметтік сауықтандыру
231 803
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
280 209
2
Әлеуметтiк көмек
131 202
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
36 803
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
36 803
261
Облыстың білім басқармасы
94 399
084
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
94 399
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 832 975
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 648 469
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
215 030
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
116
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
28 468
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
23 946
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 380 909
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
32 259
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
32 259
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
152 247
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
152 247
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 264 341
2
Коммуналдық шаруашылық
1 264 341
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 264 341
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
129 680
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

3 059 490
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
264 974
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
739 945
261
Управление образования области
2 548 185
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
2 036 173
037
Социальная реабилитация
231 803
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
280 209
2
Социальная помощь
131 202
256
Управление координации занятости и социальных программ области
36 803
003
Социальная поддержка инвалидов
36 803
261
Управление образования области
94 399
084
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
94 399
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 832 975
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 648 469
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
215 030
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
116
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
28 468
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
23 946
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 380 909
263
Управление внутренней политики области
32 259
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
32 259
270
Управление по инспекции труда области
152 247
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
152 247
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 264 341
2
Коммунальное хозяйство
1 264 341
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 264 341
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
129 680
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 22.11.2022 № 259 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енеді).
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
187 750 067
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
112 496 835
Нысаналы даму трансферттері
67 694 314
Бюджеттік кредиттер
7 558 918
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
112 496 835
оның ішінде:
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
1 863 231
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 002 897
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
34 191
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
826 143
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 248 679
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
1 507 408
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік ұйымдардың медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
158 365
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
184 565
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
398 341
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 975 013
Медициналық ұйымның жыныстық құмарлықты төмендететін, сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын іс-шараларды өткізуіне
535
Қаржы лизингі шарттарымен сатып алынған санитариялық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеуге
903 441
Вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
3 140 354
Саламатты өмір салтын насихаттауға
17 191
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға
261 374
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендия мөлшерін ұлғайтуға
36 521
Жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
263 596
Тергеу изоляторларында және қылмыстық-атқару жүйесі мекемелерінде ұсталатын адамдарға медициналық көмек көрсетуге
55 772
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге

Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 22.11.2022 № 259 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
1
2
Всего
187 750 067
в том числе:
Целевые текущие трансферты
112 496 835
Целевые трансферты на развитие
67 694 314
Бюджетные кредиты
7 558 918
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
112 496 835
в том числе:
Управление культуры, архивов и документации области
1 863 231
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 002 897
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
34 191
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
826 143
Управление физической культуры и спорта области
2 248 679
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта
1 507 408
На увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций в сфере физической культуры и спорта
158 365
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
184 565
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
398 341
Управление здравоохранения области
4 975 013
На проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемых на основании решения суда
535
На возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенному на условиях финансового лизинга
903 441
На закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов
3 140 354
На пропаганду здорового образа жизни
17 191
На реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
261 374
На увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
36 521
На повышение заработной платы работников организаций в области здравоохранения местных исполнительных органов
263 596
На оказание медицинской помощи лицам, содержащимся в следственных изоляторах и учреждениях уголовно-исполнительной системы
55 772
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

55 449
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
184 829
Жергілікті деңгейдегі денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
55 951
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 402
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 402
Облыстың білім басқармасы
68 449 072
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
5 114 953
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге
4 501
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
747 791
Үш жастан алты жасқа дейінгі балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтуды қамтамасыз етуге
584 829
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
414 745
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға
4 225 727
Ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
33 896 233
Ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
11 129 966
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге
247 553
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының әдістемелік орталықтарының (кабинеттерінің) әдіскерлеріне магистр дәрежесі үшін қосымша ақы төлеуге
2 213
Ересектерге арналған қосымша білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік білім беру ұйымдарының медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
171 666
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының дене шынықтыру педагогтеріне сабақтан тыс іс-шараларды өткізгені үшін қосымша ақы төлеуге
17 530
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
3 290 448
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
1 492 025
Мемлекеттік техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарындағы медицина қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға

55 449
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
184 829
На материально-техническое оснащение организаций здравоохранения на местном уровне
55 951
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 402
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 402
Управление образования области
68 449 072
На увеличение оплаты труда педагогов организаций дошкольного образования
5 114 953
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций дошкольного образования
4 501
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
747 791
На обеспечение охвата дошкольным воспитанием и обучением детей от трех до шести лет
584 829
На увеличение оплаты труда медицинских работников организаций дошкольного образования
414 745
На реализацию подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
4 225 727
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых
33 896 233
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых
11 129 966
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций среднего образования
247 553
На доплату за степень магистра методистам методических центров (кабинетов) государственных организаций среднего образования
2 213
На увеличение оплаты труда медицинских работников государственных организаций образования, за исключением организаций дополнительного образования для взрослых
171 666
На доплату за проведение внеурочных мероприятий педагогам физической культуры государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
17 530
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
3 290 448
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций технического и профессионального, послесреднего образования
1 492 025
На увеличение оплаты труда медицинских работников в государственных организациях технического и профессионального, послесреднего образования

38 103
Көпбалалы және аз қамтылған отбасылардың балалары үшін жоғары білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруға
51 216
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендия мөлшерін ұлғайтуға
392 583
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
405 305
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
3 991 897
Сұранысқа ие мамандықтар бойынша жастарды тегін техникалық және кәсіптік біліммен қамтамасыз етуге
170 570
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің нормативтік оқу жүктемесінің төмендеуіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге
2 059 218
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
8 321 777
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
850 613
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
48 452
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
1 284 499
Кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге
164 640
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
2 220 103
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
3 307 365
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
446 105
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 178
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
28 178
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
17 228 107
Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге
8 504 580
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
43 031
Ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға
4 369 192
Саны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге және карантинді объектілерге қарсы өңдеу жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялауға

38 103
На размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием для детей из многодетных и малообеспеченных семей
51 216
На увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
392 583
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
405 305
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
3 991 897
На обеспечение молодежи бесплатным техническим и профессиональным образованием по востребованным специальностям
170 570
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи со снижением нормативной учебной нагрузки педагогов государственных организаций среднего образования
2 059 218
Управление координации занятости и социальных программ области
8 321 777
На выплату государственной адресной социальной помощи
850 613
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
48 452
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 284 499
На услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
164 640
На развитие продуктивной занятости
2 220 103
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
3 307 365
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
446 105
Управление внутренней политики области
28 178
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
28 178
Управление сельского хозяйства области
17 228 107
На возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 504 580
На субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
43 031
На субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
4 369 192
На субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов

597 909
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 751
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға
1 904 996
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялауға
1 404 600
Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялауға
401 048
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 006 465
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
4 391 614
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
612 994
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 857
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
6 127
Кәсіпкерлік субъектілерінің санитариялық-гигиеналық тораптарды күтіп-ұстауға арналған шығындарының бір бөлігін субсидиялауға
4 873
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 254
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
2 238 500
Ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге
1 622 214
Арнаулы мекемелердің, айдауыл қызметінің, кезекші бөлімдердің және жедел басқару орталықтарының, кинологиялық бөлімшелердің қызметкерлеріне және учаскелік полиция инспекторларының көмекшілеріне тұрғын үй төлемдеріне
521 008
Ішкі істер органдарының азаматтық қызметшілері қатарындағы медицина қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
21 359
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
73 919
Облыс әкімінің аппараты
175 081
Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің әкімдерін сайлауды қамтамасыз ету және өткізуге
142 466
Объектілерді күзету функцияларын бәсекелес ортаға беруге
10 561
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
22 054
Облыстың жұмылдыру дайындығы басқармасы
38 381
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
38 381
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
10 132
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
10 132
Облыстың дін істері басқармасы
6 978
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
6 978
Облыстың тілдерді дамыту басқармасы
4 276
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
4 276
Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 526
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 526
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
96 682
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
96 682
Облыстың жер қатынастары басқармасы
860
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
860
Облыстың экономика басқармасы
1 788
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 788
Облыстың қаржы басқармасы
1 719 090
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 719 090
Облыстың мемлекеттік сатып алу басқармасы
633
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
633
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
990
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
990
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
1 790
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 790
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
1 168
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 168
Облыстың ветеринария басқармасы
1 317
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 317
Облыстың ақпараттандыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасы
24 193
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
24 193
Облыстың тексеру комиссиясы
1 092
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 092
Облыс мәслихатының аппараты

597 909
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 751
На субсидирование развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 904 996
На субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 404 600
На субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
401 048
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 006 465
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
4 391 614
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
612 994
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 857
Управление предпринимательства области
6 127
На субсидирование части затрат субъектов предпринимательства на содержание санитарно-гигиенических узлов
4 873
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 254
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
2 238 500
На повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел
1 622 214
На жилищные выплаты сотрудникам специальных учреждений, конвойной службы, дежурных частей и центров оперативного управления, кинологических подразделений и помощникам участковых инспекторов полиции
521 008
На повышение заработной платы медицинских работников из числа гражданских служащих органов внутренних дел
21 359
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
73 919
Аппарат акима области
175 081
На обеспечение и проведение выборов акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
142 466
На передачу функций охраны объектов в конкурентную среду
10 561
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
22 054
Управление по мобилизационной подготовке области
38 381
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
38 381
Управление по вопросам молодежной политики области
10 132
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
10 132
Управление по делам религий области
6 978
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
6 978
Управление по развитию языков области
4 276
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4 276
Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области
2 526
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 526
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
96 682
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
96 682
Управление земельных отношений области
860
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
860
Управление экономики области
1 788
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 788
Управление финансов области
1 719 090
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 719 090
Управление государственных закупок области
633
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
633
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
990
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
990
Управление по инспекции труда области
1 790
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 790
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
1 168
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 168
Управление ветеринарии области
1 317
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 317
Управление информатизации, оказания государственных услуг и архивов области
24 193
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
24 193
Ревизионная комиссия области
1 092
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 092
Аппарат маслихата области

43 307
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 008
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға
41 299
Нысаналы даму трансферттері:
67 694 314
оның ішінде:
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
9 698 494
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
9 698 494
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
17 734 346
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
596 964
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
2 901 661
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
2 019 700
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту үшін
10 321 146
Денсаулық сақтау объектілерін дамытуға
1 894 875
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
29 061 474
Қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
2 683 267
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
4 589 621
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
5 298 940
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
6 824 984
Жылумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
8 472 394
Индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
1 192 268
Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
11 200 000
Автомобиль шиналарын өндіру жөніндегі жобаны іске асыру мақсатында "Сарыарқа" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
11 200 000
Бюджеттік кредиттер:
7 558 918
оның ішінде:
Облыстың экономика басқармасы
995 986
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
995 986
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
2 450 104
Ауылдық елді мекендер мен шағын қалаларда микрокредиттер беру
2 450 104
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 112 828
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
3 922 591
Кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге
190 237
Қарағанды облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
9 желтоқсандағы № 122
шешіміне 5 қосымша
2022 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 22.11.2022 № 259 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енеді).
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
66 965 916
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер

43 307
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 008
На повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
41 299
Целевые трансферты на развитие:
67 694 314
в том числе:
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
9 698 494
На развитие транспортной инфраструктуры
9 698 494
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
17 734 346
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
596 964
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 901 661
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 019 700
Для развития инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
10 321 146
На развитие объектов здравоохранения
1 894 875
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
29 061 474
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах
2 683 267
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
4 589 621
На развитие газотранспортной системы
5 298 940
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
6 824 984
На развитие систем теплоснабжения
8 472 394
На развитие индустриальной инфраструктуры
1 192 268
Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области
11 200 000
Для увеличения уставного капитала АО "Социально-предпринимательская корпорация "Сарыарка" с целью реализации проекта по производству автомобильных шин
11 200 000
Бюджетные кредиты:
7 558 918
в том числе:
Управление экономики области
995 986
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
995 986
Управление сельского хозяйства области
2 450 104
Для микрокредитования в сельских населенных пунктах и малых городах
2 450 104
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 112 828
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
3 922 591
На проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов
190 237
Приложение 5
к решению
Карагандинского областного
маслихата от 9 декабря
2021 года № 122
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2022 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 22.11.2022 № 259 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
1
2
Всего
66 965 916
в том числе:
Целевые текущие трансферты

39 179 757
оның ішінде:
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
7 862 170
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
3 304 303
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
2 806 192
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
921 990
Спорт объектілерін дамытуға
608 649
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын дамытуға
10 000
Әкімшілік ғимарат салуға
211 036
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
100 000
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
100 000
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
31 217 587
Қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
2 789 647
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
5 384 432
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
6 824 984
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
4 758 061
Жылумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
9 870 287
Индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
1 590 176
Бюджеттік кредиттер:
6 918 577
оның ішінде:
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 922 591
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
3 922 591
Тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Қазақстанның Тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" АҚ-ны кредиттеуге
1 000 000
Облыстың экономика басқармасы
995 986
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
995 986
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
1 000 000
Тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Қазақстанның Тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" АҚ-ны кредиттеуге
1 000 000
Қарағанды облыстық мәслихатының
2021 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 122 шешіміне 6 қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын облыстық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
04
Бiлiм беру
261
Облыстың білім басқармасы
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
082
Мемлекеттік бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарында жалпы білім беру
203
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға
285
Облыстың дене тәрбиесі және спорт басқармасы
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
05
Денсаулық сақтау

39 179 757
в том числе:
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
7 862 170
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 304 303
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 806 192
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
921 990
На развитие объектов спорта
608 649
На развитие специализированных центров обслуживания населения
10 000
На строительство административного здания
211 036
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
100 000
На развитие транспортной инфраструктуры
100 000
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
31 217 587
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах
2 789 647
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
5 384 432
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
6 824 984
На развитие газотранспортной системы
4 758 061
На развитие систем теплоснабжения
9 870 287
На развитие индустриальной инфраструктуры
1 590 176
Бюджетные кредиты:
6 918 577
в том числе:
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 922 591
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
3 922 591
На кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" для предоставления жилищных займов
1 000 000
Управление экономики области
995 986
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
995 986
Управление по вопросам молодежной политики области
1 000 000
На кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" для предоставления жилищных займов
1 000 000
Приложение 6
к решению
Карагандинского областного маслихата
от 9 декабря 2021 года
№ 122
Перечень областных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2022 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
04
Образование
261
Управление образования области
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
082
Общеобразовательное обучение в государственных организациях начального, основного и общего среднего образования
203
Реализация подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования
285
Управление физической культуры и спорта области
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
05
Здравоохранение

253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
Қарағанды облыстық мәслихатының
2021 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 122 шешіміне 7 қосымша
2022 жылға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерін орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда науқасы ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін жақын жердегі денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

253
Управление здравоохранения области
006
Услуги по охране материнства и детства
007
Пропаганда здорового образа жизни
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
Приложение 7
к решению
Карагандинского областного маслихата
от 9 декабря 2021 года
№ 122
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджетов районов (городов областного значения) на 2022 год
Функциональная группа
Администратор программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь