Қарағанды облысы әкімдігінің 2021 жылғы 11 наурыздағы № 17/01 "2021 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша бюджеттік субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2021 жылғы 20 желтоқсандағы № 90/01 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 желтоқсанда № 25879 болып тіркелді
Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2021 жылғы 11 наурыздағы № 17/01 "2021 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша бюджеттік субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6249 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 3-қосымшалары осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Қарағанды облысы әкімдігінің

О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 11 марта 2021 года № 17/01 "Об утверждении объемов бюджетных субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2021 год"
Постановление акимата Карагандинской области от 20 декабря 2021 года № 90/01. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2021 года № 25879
Акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 11 марта 2021 года № 17/01 "Об утверждении объемов бюджетных субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2021 год" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6249) следующие изменения:
приложения 1, 3 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
Приложение 1 к постановлению
акимата Карагандинской области

2021 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 90/01 қаулысына 1-қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің
2021 жылғы 11 наурыздағы
№ 17/01 қаулысына 1-қосымша
2021 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша бюджеттік субсидиялар көлемдері
Р/с №
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
Субсидиялау көлемі
Субсидиялар сомасы, мың теңге
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
1.
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу
1.1
Ірі қара малдың тауарлық аналық басы
Бас/шағылыстыру маусымы

от 20 декабря 2021 года
№ 90/01
Приложение 1 к постановлению
акимата Карагандинской областиот 11 марта 2021 года № 17/01
Объемы бюджетных субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2021 год
№ п/п
Направления субсидирования
Единица измерения
Субсидируемый объем
Сумма субсидий, тысяч тенге
Мясное и мясо-молочное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы:
1.1
Товарное маточное поголовье крупного рогатого скота
Голова/
случной сезон

40 000
200 000
Барлық сома
200 000
Барлығы
5 859 585
Қарағанды облысы әкімдігінің
2021 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 90/01 қаулысына 2-қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің
2021 жылғы 11 наурыздағы
№ 17/01 қаулысына 3-қосымша
Ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандатуға субсидия алушыларға қойылатын өлшемшарттары және субсидия алуға өтінім беру мерзімі
Субсидиялау бағыты
Өлшемшарттар
Субсидиялаудың ақпараттық жүйесінде субсидиялау шарттарына сәйкестігін тексеру әдісі
Өтінімді беру мерзімі
1.
Ауылшаруашылығы жануарларының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандату
Өтінімді берген сәтте селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстың ақпараттық қорында және ауылшаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі дерекқор ақпаратында аналық мал басының деректерге сәйкес және тіркеуде болуы
селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстың ақпараттық қорымен және ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі дерекқорымен интеграцияланған өзара іс-қимыл
2021 жылдың желтоқсаны
1.1
Ірі қара малдың аналық басы
1. 1 тамызына және өтінім берген сәтте 20 бастан кем емес меншікті аналық малдың (сиырлармен жасы 18 айдан жоғары қашарлар) болуы;
2. Шөл және жартылай шөлейт табиғи аймақта орналасқан жайылымдардың болуы (Ұлытау, Шет, Жаңаарқа, Ақтоғай аудандары және Балқаш, Жезқазған, Сәтбаев, Приозерск қалалары

40 000
200 000
Всего сумма
200 000
Всего
5 859 585
Приложение 2 к постановлению
акимата Карагандинской области
от 20 декабря 2021 года
№ 90/01
Приложение 3 к постановлению
акимата Карагандинской области
от 11 марта 2021 года № 17/01
Критерии к получателям субсидий и сроки подачи заявки на получение субсидий на удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью сельскохозяйственных животных
Направление субсидирования
Критерии
Метод проверки в информационной системе субсидирования на соответствие условиям субсидирования
Срок для подачи заявки
1.
Удешевление стоимости затрат на корма сельскохозяйственным животным
Наличие регистрации и соответствия данных маточного поголовья в информационной базе селекционной и племенной работы и идентификации селькохозяйственных животных на момент подачи заявки
Интеграционное взаимодействие с информационной базой селекционной и племенной работы иидентификации селькохозяйственных животных
декабрь 2021 года
1.1
Маточное поголовье крупного рогатого скота
1. наличие собственного маточного поголовья (коров и телок старше 18 месяцев) на 1 августа не менее 20 голов и на момент подачи заявки; 2.наличие пастбищ расположенных в пустынной и полупустынной природной зоне (Улытауский, Шетский, Жанааркинский, Актогайский районы и города Балхаш, Жезказган, Сатпаев, Приозерск)