Қарағанды қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 595 "Қарағанды қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2021 жылғы 6 қыркүйектегі № 73 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 қыркүйекте № 24283 болып тіркелді
Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының "Қарағанды қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 595 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21 939 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қаланың 2021-2023 жылдарға арналған, оның ішінде 2021 жылға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86 224 997 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 52 512 712 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 501 442 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 793 936 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28 416 907 мың теңге;
2) шығындар – 89 540 010 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 431 776 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 623 397 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 191 621 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 240 868 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 240 868 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 987 657 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4 987 657 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 1 598 397 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 525 841 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 6 915 101 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 595 "О бюджете города Караганды на 2021 - 2023 годы"
Решение Карагандинского городского маслихата от 6 сентября 2021 года № 73. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 сентября 2021 года № 24283
Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карагандинского городского маслихата "О бюджете города Караганды на 2021 – 2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 595 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21 939) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 86 224 997 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 52 512 712 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 501 442 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 793 936 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 416 907 тысяч тенге;
2) затраты – 89 540 010 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 431 776 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 623 397 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 191 621 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 240 868 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 240 868 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 987 657 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 987 657 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1 598 397 тысяч тенге;
погашение займов – 3 525 841 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 915 101 тысяча тенге.";

30 015 304
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
11 857 523
Нысаналы даму трансферттері
16 559 384
Бюджеттік кредиттер
1 598 397
Ағымдағы нысаналы трансферттер
11 857 523
оның ішінде:
Мемлекеттік мәдени ұйымдар мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі қызметкерлеріне мәдени ұйымдар мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше жұмыс жағдайлары үшін лауазымдық жалақыларына қосымша төлемдер белгілеуге
78 130
Халықты әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін жұмысшылардың жалақысына үстеме ақылар белгілеуге
386 491
Еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
291 952
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
709 567
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
935 774
Объектілерді күзету функцияларын бәсекелес ортаға беруге
7 905
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін орташа және күрделі жөндеуден өткізуге
8 539 607
оның ішінде:
жолдарды орташа жөндеуден өткізуге
862 216
жолдарды күрделі жөндеуден өткізуге
7 677 391
Өнімді жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие Біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
68 097
Халықтың әлеуметтік осал топтары және (немесе) аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
840 000
Нысаналы даму трансферттері
16 559 384
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) жайластыруға
797 593
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
856 620
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
3 644 058
Жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға
9 236 937
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
2 024 176
Бюджеттік кредиттер
1 598 397
оның ішінде:
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
1 598 397

30 015 304
в том числе:
Целевые текущие трансферты
11 857 523
Целевые трансферты на развитие
16 559 384
Бюджетные кредиты
1 598 397
Целевые текущие трансферты
11 857 523
в том числе:
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
78 130
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
386 491
На реализацию мероприятий, направленых на развитие рынка труда
291 952
На выплату государственной адресной социальной помощи
709 567
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
935 774
На передачу функций охраны объектов в конкурентную среду
7 905
На проведение капитального и среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
8 539 607
в том числе:
на средний ремонт дорог
862 216
на капитальный ремонт дорог
7 677 391
На краткосрочное профессиональное обучение по заявкам работодателей и востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
68 097
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей
840 000
Целевые трансферты на развитие
16 559 384
в том числе:
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
797 593
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
856 620
На развитие газотранспортной системы
3 644 058
На развитие теплоэнергетической системы
9 236 937
На развитие транспортной инфраструктуры
2 024 176
Бюджетные кредиты
1 598 397
в том числе:
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
1 598 397