Қарағанды қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 106 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 желтоқсанда № 26106 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қаланың 2022-2024 жылдарға арналған, оның ішінде 2022 жылға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97 003 017 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 67 999 769 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 776 952 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 141 915 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23 084 381 мың теңге;
2) шығындар – 95 166 357 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 693 837 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6 000 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 306 163 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 324 317 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 324 317 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 181 494 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4 181 494 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 6 000 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 347 342 мың теңге;

О бюджете города Караганды на 2022 - 2024 годы
Решение Карагандинского городского маслихата от 22 декабря 2021 года № 106. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2021 года № 26106.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 003 017 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 67 999 769 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 776 952 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 141 915 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 084 381 тысяча тенге;
2) затраты – 95 166 357 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 693 837 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 000 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 306 163 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 324 317 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 324 317 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 181 494 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 181 494 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 6 000 000 тысяч тенге;
погашение займов – 6 347 342 тысячи тенге;

бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 4 528 836 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды қалалық мәслихатының 23.11.2022 № 220 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2022 жылға арналған резерві 447 094 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Қарағанды қалалық мәслихатының 23.11.2022 № 220 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

используемые остатки бюджетных средств – 4 528 836 тысяч тенге
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Карагандинского городского маслихата от 23.11.2022 № 220 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить резерв акимата города Караганды на 2022 год в сумме 447 094 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Карагандинского городского маслихата от 23.11.2022 № 220 (вводится в действие с 01.01.2022).

3. 4-ші қосымшаға сәйкес 2022 жылға арналған қала бюджетінің түсімдері мен шығындарының құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.
4. 5-ші қосымшаға сәйкес Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы ауданының және Октябрь ауданының 2022 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары бекітілсін.
5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихатының хатшысы К. Бексултанов
Қарағанды қалалық
мәслихатының 2021 жылғы
"22" желтоқсандағы №106
шешіміне 1- қосымша
Қарағанды қаласының 2022 жылға арналған бюджеті

3. Учесть, что в составе поступлений и расходов города на 2022 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета согласно приложению 4.
4. Утвердить бюджетные программы района имени Казыбек би и Октябрьского района города Караганды на 2022 год согласно приложению 5.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата К. Бексултанов
Приложение
к решению Карагандинского
городского маслихата от "22"
декабря 2021 года №106
Бюджет города Караганды на 2022 год