Кеңгір ауылдық округінің Кеңгір ауылының шекарасын (шегін) белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 19 ақпандағы № 07/02 бірлескен қаулысы және Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 19 ақпандағы № 2/21 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 3 наурызда № 6226 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және Жезқазған қалалық маслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Кеңгір ауылдық округінің Кеңгір ауылының шекарасы (шегі) қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі К. Абсаттаров
Сессия төрағасы С. Жумкина
Жезқазған қалалық мәслихатының хатшысы С. Медебаев
Жезқазған қаласының
әкімдігі
2021 жылғы 19
ақпандағы
№ 07/02 мен
Жезқазған қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 19
ақпандағы
№ 2/21
бірлескен қаулысы мен
шешіміне қосымша
Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, Кеңгір ауылдық округі, Кеңгір ауылының шекарасы (шегі)
Шартты белгілері

Об установлении границы (черты) села Кенгир Кенгирского сельского округа
Совместные постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 19 февраля 2021 года № 07/02 и решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 19 февраля 2021 года № 2/21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 марта 2021 года № 6226
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Жезказган ПОСТАНОВИЛ и Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границу (черту) села Кенгир Кенгирского сельского округа согласно приложению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жезказган К. Абсаттаров
Председатель сессии С. Жумкина
Секретарь Жезказганского городского маслихата С. Медебаев
Приложение к совместному
постановлению и решению
Акимат города Жезказган
от 19 февраля 2021 года
№ 07/02 и
Жезказганского городского
маслихата
от 19 февраля 2021 года
№ 2/21
Граница (черта) села Кенгир, Кенгирского сельского округа города Жезказган, Карагандинской области
Условные обозначения