Жезқазған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 56/472 "2021-2023 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 10/85 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 қазанда № 24673 болып тіркелді
Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 56/472 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21972 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23185285 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10781110 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39552 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 277590 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12087033 мың теңге;
2) шығындар – 26696662 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 278201 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4376 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 282577 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3233176 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3233176 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 604376 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 425978 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3054778 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдерінің құрамында облыстық және республикалық бюджеттерден 9690414 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер мен даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жезказганского городского маслихата от 28 декабря 2020 года № 56/472 "О бюджете города Жезказган на 2021-2023 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 28 сентября 2021 года № 10/85. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 октября 2021 года № 24673
Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского маслихата "О бюджете города Жезказган на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 56/472 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 21972) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 23185285 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10781110 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 39552 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 277590 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12087033 тысяч тенге;
2) затраты – 26696662 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 278201 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4376 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 282577 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3233176 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3233176 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 604376 тысяч тенге;
погашения займов – 425978 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3054778 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного и республиканского бюджетов в сумме 9690414 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.