Жезқазған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 37/338 "Кеңгір ауылының, Талап ауылының, Малшыбай ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 14/126 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 желтоқсанда № 25939 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына Заңына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының "Кеңгір ауылының, Талап ауылының, Малшыбай ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 37/338 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3596 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қалалық мәслихатының хатшысы А. Досанов

О признании утратившим силу решение Жезказганского городского маслихата от 8 декабря 2015 года № 37/338 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества села Кенгир, села Талап, села Малшыбай"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2021 года № 14/126. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2021 года № 25939
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жезказганского городского маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества села Кенгир, села Талап, села Малшыбай" от 8 декабря 2015 года №37/338 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3596).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жезказганского городского маслихата А. Досанов