Теміртау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі № 58/5 "Теміртау қаласы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарын бекіту туралы туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 11 наурыздағы № 2/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 наурызда № 6266 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі № 58/5 "Теміртау қаласы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарын бекіту туралы туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5997 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 5 тамызда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
қазақ тіліндегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын: "Теміртау қаласы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі Жоспарын бекіту туралы", орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Оразулы
Қалалық мәслихат хатшысы А. Ломакин

О внесении изменения в решение Темиртауского городского маслихата от 24 июля 2020 года № 58/5 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по городу Темиртау на 2020-2021 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 11 марта 2021 года № 2/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 марта 2021 года № 6266. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темиртауского городского маслихата от 24 июля 2020 года № 58/5 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по городу Темиртау на 2020-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5997, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 августа 2020 года), следующее изменение:
заголовок на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Оразулы
Секретарь городского маслихата А. Ломакин