Қарағанды облысы Теміртау қаласы Ақтау кенті бойынша салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 22 қарашадағы № 89/5 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 қарашада № 25453 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 529-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения по поселку Актау города Темиртау Карагандинской области
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 22 ноября 2021 года № 89/5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 ноября 2021 года № 25453
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қарағанды облысы Теміртау қаласы Ақтау кенті бойынша салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Теміртау қаласының мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамада белгіленген тәртіпте осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Теміртау қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

1. Утвердить коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения по поселку Актау города Темиртау Карагандинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел государственных активов и закупок города Темиртау" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Темиртау.

4. Осы қаулы 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Теміртау қаласының әкімі К. Бегимов
Теміртау қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 22 қарашадағы
№ 89/5 қаулысына қосымша
Қарағанды облысы Теміртау қаласы Ақтау кенті бойынша салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймақ коэффициенті
1
Есептік квартал 114, 4 құрылыс.
1,1
2

4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким города Темиртау К. Бегимов
Приложение к постановлению
акимата города Темиртау
от 22 ноября 2021 года
№ 89/5
Коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения по поселку Актау города Темиртау Карагандинской области
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
1
Учетный квартал 114, строение 4.
1,1
2

Нагорная көшесі 3, 5, 13, 19, 23, 29, 31, 33, 36 үйлер; Коллективная көшесі 46, 49 үйлер; Почтовая көшесі 37, 42, 42А үйлер; Ленина көшесі 38, 39 үйлер; Парковая көшесі 18, 18А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36 үйлер; Степная көшесі 1/1, 3А, 9, 11, 13, 15 үйлер; Абай көшесі 5, 7, 11, 13, 15, 17 үйлер; Центральная көшесі 23, 26 үйлер; Фабрично-Заводская көшесі 22, 27 үйлер; Малосадовая көшесі 2, 4, 6, 8/1, 8/2, 10, 12/1, 12/5, 14, 16, 18, 20, 22 үйлер; Горького көшесі 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 23 үйлер; Новая көшесі 1, 65А, 65, 69, 71, 73 үйлер; Октябрьская көшесі 2, 3, 35Б, 35А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 57А, 64Б, 64А үйлер; Энгельс көшесі 6, 23, 25, 27 үйлер; Маяковского көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлер; Молодежная көшесі 1, 8, 10 үйлер; Әуезова көшесі 8, 9, 10, 11, 14, 15 үйлер; Космодемьянская көшесі 18, 20 үйлер; Шевченко көшесі 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлер; Гагарина көшесі 21, 23 үйлер; Чайковского көшесі 2, 4, 6, 8, 10 үйлер; Лумумбы көшесі 65 үй;
1,0
3
Мырза станциясы: Железнодорожная көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 14, 22, 28, 29, 31, 35, 37 үйлер; Шоссейная көшесі 24, 45 үйлер; Озерная көшесі 1, 3, 11, 13 үйлер; Первомайская көшесі 5, 8, 12, 15, 19, 21, 28, 44, 46, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 69, 71, 72, 76, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 102, 104, 106, 108, 114, 116 үйлер.
1,0
4
Гараждар
1,0

Улица Нагорная, дома 3, 5, 13, 19, 23, 29, 31, 33, 36; улица Коллективная, дома 46, 49; улица Почтовая, дома 37, 42, 42А; улица Ленина, дома 38, 39; улица Парковая, дома 18, 18А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36; улица Степная, дома 1/1, 3А, 9, 11, 13, 15; улица Абая, дома 5, 7, 11, 13, 15, 17; улица Центральная, дома 23, 26; улица Фабрично-Заводская, дома 22, 27; улица Малосадовая, дома 2, 4, 6, 8/1, 8/2, 10, 12/1, 12/5, 14, 16, 18, 20, 22; улица Горького, дома 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 23; улица Новая, дома 1, 65А, 65, 69, 71, 73; улица Октябрьская, дома 2, 3, 35Б, 35А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 57А, 64Б, 64А; улица Энгельса, дома 6, 23, 25, 27; улица Маяковского, дома 2, 4, 6, 8, 10, 12; улица Молодежная, дома 1, 8, 10; улица Ауэзова, дома 8, 9, 10, 11, 14, 15; улица Космодемьянская, дома 18, 20; улица Шевченко, дома 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; улица Гагарина, дома 21, 23; улица Чайковского, дома 2, 4, 6, 8, 10; улица Лумумбы, дом 65.
1,0
3
Станция Мырза: улица Железнодорожная, дома 1, 3, 5, 7, 9, 14, 22, 28, 29, 31, 35, 37; улица Шоссейная, дома 24, 45; улица Озерная, дома 1, 3, 11, 13; улица Первомайская, дома 5, 8, 12, 15, 19, 21, 28, 44, 46, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 69, 71, 72, 76, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 102, 104, 106, 108, 114, 116.
1,0
4
Гаражи
1,0