Қалалық мәслихаттың 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 44/353 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2021 жылғы 10 ақпандағы № 2/14 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 ақпанда № 6198 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Балқаш қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №44/353 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6133 болып тіркелген, 2021 жылғы 06 қаңтардағы №1-2 (12989) "Балқаш өңірі", 2021 жылғы 06 қаңтардағы №1-2 (1986) "Северное Прибалхашье" газеттерінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 14 700 450 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 252 058 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 49 088 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 67 367 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 331 937 мың теңге;
2) шығындар – 16 550 225 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1 849 775 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 849 775 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 200 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 049 775 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 1, 6, 7 және 8 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді және ресми жариялануға жатады.
Сессия төрағасы Л. Власова
Қалалық мәслихат хатшысы К. Тейлянов
Балқаш қалалық
мәслихатының

О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2020 года № 44/353 "О городском бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 10 февраля 2021 года № 2/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 февраля 2021 года № 6198. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 23 декабря 2020 года № 44/353 "О городском бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6133, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 06 января 2021 года №1-2 (12989), "Северное Прибалхашье" от 06 января 2021 года № 1-2 (1986), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 31 декабря 2020 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 700 450 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 252 058 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 49 088 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 67 367 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 331 937 тысяч тенге;
2) затраты – 16 550 225 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 849 775 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 849 775 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 200 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 049 775 тысяч тенге.";
2) приложение 1, 6, 7 и 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Л. Власова
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов
Приложение 1 к решению
Балхашского городского
маслихата

455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1 223
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 223
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
1 223
Балқаш қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 10
ақпандағы
№ 2/14
шешіміне
4 қосымша
Балқаш қалалық мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы

455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1 223
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 223
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 223
Приложение 4 к решению
Балхашского городского
маслихата
от 10 февраля 2021 года
№ 2/14
Приложение 8
к решению Балхашского городского
маслихата от 23 декабря 2020 года