Балқаш қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 44/353 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2021 жылғы 27 қазандағы № 8/55 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 қарашада № 25046 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Балқаш қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №44/353 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6133 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 17 201 524 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 841 364 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70 686 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 386 950 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 902 524 мың теңге;
2) шығындар – 18 166 361 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 5 609 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 609 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 5 111 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 5 111 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 954 117 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 954 117 мың теңге:
қарыздар түсімі – 840 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 907 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 860 277 мың теңге.";
8 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Балқаш қаласы әкімдігінің 2021 жылға арналған резерві 50 979 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 және 7 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3, 4 және 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы К. Тейлянов
Балқаш қалалық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Балхашского городского маслихата от 23 декабря 2020 года № 44/353 "О городском бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 27 октября 2021 года № 8/55. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 ноября 2021 года № 25046. Прекращено действие в связи с истечением срока
Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского городского маслихата от 23 декабря 2020 года №44/353 "О городском бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6133) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 201 524 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 841 364 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 70 686 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 386 950 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 902 524 тысяч тенге;
2) затраты – 18 166 361 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 5 609 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 609 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 5 111 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 5 111 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 954 117 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 954 117 тысяч тенге:
поступление займов – 840 тысяч тенге;
погашение займов – 907 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 860 277 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв акимата города Балхаш на 2021 год в сумме 50 979 тысяч тенге.";
приложение 1, 4, 5, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов
Приложение 1 к решению
Балхашского городского
маслихата

18 738
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6 398
122
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
12 340
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
74 370
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
74 370
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
74 370
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
74 370
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
932 031
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
28 376
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28 376
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
28 376
2
Әлеуметтiк көмек
739 462
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
739 462
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
231 317
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 394
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
175 348
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
964
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
128 977
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету"
131 849
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
67 613
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
164 193
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
164 193
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 909
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
952
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
170
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
25 208
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
27 420

18 738
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6 398
122
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
12 340
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
74 370
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
74 370
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
74 370
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
74 370
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
932 031
1
Социальное обеспечение
28 376
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28 376
005
Государственная адресная социальная помощь
28 376
2
Социальная помощь
739 462
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
739 462
002
Программа занятости
231 317
006
Оказание жилищной помощи
3 394
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
175 348
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
964
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
128 977
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
131 849
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
67 613
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
164 193
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
164 193
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
108 909
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
952
021
Капитальные расходы государственного органа
170
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
25 208
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
27 420

693 733
3
Балқаш қаласының №8-13 "Самал" шағын ауданындағы жеке тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу (1-кезек. Құрылыстың ІІІ кезегі)
685 954
4
Балқаш қаласы, 10 шағын аудан, 16 және 17 үйлер мекенжайы бойынша көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
87 744
5
Балқаш қаласы, 10 шағын ауданы мекенжайы бойынша №16 көппәтерлі тұрғын үйдің құрылысы
180 557
6
Балқаш қаласы, 10 шағын ауданы мекенжайы бойынша №17 көппәтерлі тұрғын үйдің құрылысы
187 249
7
Балқаш қаласы, 10 шағын аудан, 11 және 15 үйлер мекенжайы бойынша көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
193 527
8
Балқаш қаласының №1 және №2 жылу жүйелерін қайта жөңдеу
590 585
9
Балқаш қаласының Бертіс шығанағы ауданында инженерлік коммуникациялар құрылысы (электрмен жабдықтау)
333 660
10
Балқаш қаласының туризмді дамыту аймағын абаттандыру және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымын салу" (сумен жабдықтау желілері)
23 142
11
Балқаш қаласының туризмді дамыту аймағын абаттандыру және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымын салу (канализация желілері және канализациялық сорғы станциялары)

693 733
3
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к индивидуальным жилым домам микрорайонов №8-13 "Самал" города Балхаш (1 очередь. ІІІ очередь строительства)
685 954
4
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к многоквартирным жилым домам по адресу: город Балхаш, 10 микрорайон, дома 16 и 17
87 744
5
Строительство многоквартирного жилого дома по адресу города Балхаш, 10 микрорайон дом № 16
180 557
6
Строительство многоквартирного жилого дома по адресу города Балхаш, 10 микрорайон дом № 17
187 249
7
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к многоквартирным жилым жомам город Балхаш 10 микрорайон дом 15 и 11
193 527
8
Реконструкция тепловых сетей № 1 и № 2 города Балхаш
590 585
9
Строительство инженерных коммуникаций (электроснабжение) в районе залива Бертыс города Балхаш
333 660
10
Строительство инженерных коммуникаций (водоснабжение) в районе залива Бертыс города Балхаш
23 142
11
Строительство инженерных коммуникаций (сети канализации и КНС) в районе залива Бертыс города Балхаш