Қаражал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 444 "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 17 қарашадағы № 68 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 25 қарашада № 25412 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №444 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №21941 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 450 303 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 723 156 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 130 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 729 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 714 288 мың теңге;
2) шығындар – 6 799 119 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 2 707 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 2 707 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 346 109 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 346 109 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 346 109 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4 қосымшалар осы шешімге 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Каражалского городского маслихата от 24 декабря 2020 года № 444 "О городском бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 17 ноября 2021 года № 68. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 ноября 2021 года № 25412
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каражалского городского маслихата "О городском бюджете на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 444 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 21941) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 450 303 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 723 156 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 7 130 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 729 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 714 288 тысячи тенге;
2) затраты – 6 799 119 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 2 707 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 2 707 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 346 109 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 346 109 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 346 109 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

1636584
Ағымдағы нысаналы трансферттер
234549
Нысаналы даму трансферттері
1402035
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
234549
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
147742
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсартуға
13903
оның ішінде:
арнайы қозғалыс құралдарына (кресло-арбалар)
582
сурдотехникалық құралдарға
696
тифлотехникалық құралдарға
4458
санаторийлы-курорттық емдеуге
3993
ортопедиялық протезге
316
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
3168
техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге
690
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың
2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру
93539
оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға
6700
жастар практикасына
8435
жаңа бизнес идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасылардың мүшелері, аз қамтылған еңбекке жарамды мүгедектер
35004
қоғамдық жұмыстарға
43400
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
13320
Кепілдендірілген әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік жиынтығымен қамтамасыз етуге
2500
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы мамандықтар мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
2165
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
22315
оның ішінде:
республикалық бюджеттің нысаналы трансферті есебінен
3226
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
19089
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттар басқармасы
64568
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
11714
"Жәйрем кентінің мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны (абаттандыру және басқа тауарларды сатып алу)
52854
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3535
Спорт ұйымдарының материалдық-техникалық базасын ұстауға және нығайтуға
3535
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
18704
балалар ойын алаңдарын жайластыру
18704
Нысаналы даму трансферттері

1636584
Целевые текущие трансферты
234549
Целевые трансферты на развитие
1402035
в том числе:
Целевые текущие трансферты
234549
Управление координации занятости и социальных программ области
147742
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
13903
в том числе:
на специальные средства передвижения (кресло-коляски)
582
на сурдотехнические средства
696
на тифлотехнические средства
4458
на санаторно-курортное лечение
3993
на протез ортопедический
316
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
3168
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
690
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
93539
в том числе:
на частичное субсидирование заработной платы
6700
на молодежную практику
8435
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес– идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
35004
на общественные работы
43400
На выплату государственной адресной социальной помощи
13320
На гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово- бытовыми наборами в связи с чрезвычайным положением
2500
На краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
2165
Районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
22315
в том числе:
за счет целевого трансферта республиканского бюджета
3226
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
19089
Управление культуры, архивов и документации области
64568
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
11714
Коммунальное казенное государственное предприятие "Культурно досуговый центр поселка Жайрем" (благоустройство территории и приобретение прочих товаров)
52854
Управление физической культуры и спорта области
3535
На содержание и укрепление материально – технической базы организаций спорта
3535
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
18704
устройство детских игровых площадок
18704
Целевые трансферты на развитие

1402035
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
438217
Тұрғын үй шаруашылығы
438217
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
96098
Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекен- жайы бойынша орналасқан үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
96098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
342119
Қарағанды облысы, Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекен-жайы бойынша үйді қайта жаңғырту
342119
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
963818
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
963818
оның ішінде:
Қаражал қаласының тұтынушылар шекарасына дейін су құбыры желілерін жүргізу, 4 кезек
553228
Қаражал қаласының Ақтай шағын ауданындағы сумен жабдықтау желілерін салу
410590

1402035
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
438217
Жилищно-коммунальное хозяйство
438217
в том числе:
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
96098
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к дому по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 22
96098
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
342119
Реконструкция дома по адресу: Карагандинская область, город Каражал, 25 квартал, дом 22
342119
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
963818
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
963818
в том числе:
Подвод водопроводных сетей до границ потребителей города Каражал, 4 очередь
553228
Строительство водопроводных сетей в микрорайоне Актай города Каражал
410590